Росія планує провокації на території Білорусі, щоб виправдати її вступ у війну

За інформацією розвідки, рашисти готують серію кровавих провокацій на території Білорусі. Російська авіація планує бомбардувати ряд білоруських селищ та міст на кордоні з Україною. За попередніми даними міністра оборони Олексія Резнікова, авіаударам планують піддати передусім населений пункт Копани Столинського району Брестської області.

Аби спонукати білоруські війська долучитися до військових дій в Україні, рашисти бомбитимуть мирних білорусів з території України.

Міністр оборони України звернувся до білоруського народу, аби не допустити реалізації задумів рашистів та попередити про можливе кровопролиття:

Цель провокации – вынудить действующее руководство Беларуси к войне против Украины. Москва пытается повязать вас кровью.

Гарантирую, что украинская армия не планировала, не планирует и не будет планировать никаких агрессивных действий против Беларуси.

За 15 дней войны украинские войска уничтожили более 12 тыс. российских солдат. Не позвольте втянуть свою страну в эту войну! Сохраните жизни своих близких! Не дайте Кремлю уничтожить будущее Беларуси!”

Будьте першим, хто прокоментував "Росія планує провокації на території Білорусі, щоб виправдати її вступ у війну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*