росія знову вдається до ядерного тероризму: на даху ЗАЕС встановили воєнне обладнання

Сьогодні, 2 листопада, стало відомо, що на ЗАЕС анулюють перепустки українського зразку для персоналу. Більше того, один з російських пропагандистів заявив про запуск росією Запорізької АЕС та перехід станції під юрисдикцію “Росенергоатома”.

Днями ліцензованим співробітникам оперативної зміни Запорізької атомної електростанції загарбники виставили умову визначитися до 2 листопада щодо підписання контракту з «росатомом». Інших працівників ЗАЕС зобов`язали дати остаточну відповідь у цьому питанні до 1 грудня. Увесь персонал повідомили, що перепустки на станцію українського зразку незабаром будуть анульовані.

На сьогодні на свої робочі місця до ЗАЕС допускають лише оперативних працівників (зміна управління). Інженерно-технічним працівникам доступ закритий.

Окрім того, за повідомленням української розвідки, на даху енергоблоку п’ятого енергоблоку рашисти встановили воєнне обладнання, а саме РЕБ для боротьби з засобами аеророзвідки, а місто Енергодар відтепер патрулюють кадирівці.

Зв’язок в місті практично відсутній, переміщення доцільно здійснювати з 09:00 до 15:00. Після 15:00 зростає вірогідність потрапити під фільтраційні заходи.

На промисловій зоні ЗАЕС розміщено чергову зміну окупантів. Командний склад розосереджений по місту та проживає в квартирах місцевих мешканців, які виїхали.

Нагадаємо також, що окупанти замінували два атомні енергоблоки на ЗАЕС.

Будьте першим, хто прокоментував "росія знову вдається до ядерного тероризму: на даху ЗАЕС встановили воєнне обладнання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*