росіяни оточені та мають великі втрати: контрнаступ ЗСУ на Херсонщині

Телефонні переговори рашистів свідчать про панічні настрої в їхніх лавах, що викликано великими втратами в живій силі, успішним просуванням Збройних сил України, сотнями відмовників, проблемами з нестачею палива та боєприпасів через руйнування та вогневий контроль переправ та мостів.

З джерел стало відомо про перехоплені розмови окупантів. Враховуючи «режим тиші», оголошений Генеральним штабом ЗСУ та Оперативним командуванням «Південь», ми не публікуємо назв населених пунктів та географічних позначень, озвучених окупантами, а лише процитуємо їх повідомлення, що відображають рівень боєздатності їхніх підрозділів.

1-й військовослужбовець рф, артилерист повідомив, що від їхнього підрозділу залишилося 40 осіб, у той час як українських військових понад тисячу. «Нас обстрілюють з усіх боків, довкола все горить. Просрали ми <назва села у Береславському районі>», — каже він.

2-й військовослужбовець рф повідомляє дружині, що його підрозділ 4 добу перебуває в оточенні Збройних сил України: «Нас обстрілюють, людей у підрозділі замало. Сподіваюся, що вдасться вирватися з оточення, не знаю. Дізнайся там, сказали, що президент бурятії має дати разову виплату у розмірі 200 тисяч рублів (122 тисяч гривень)».

3-й військовослужбовець рф, підрозділ якого виконує завдання в районі плацдарму ЗСУ на лівому березі річки Інгулець, каже: «Нашу оборону прорвали, нам приходить кінець, великі втрати в живій силі».

4-й військовослужбовець рф, артилерист підрозділу Повітряно-десантних військ рф повідомив, що українські військовослужбовці знищили понтонний міст, 9 його товаришів по службі зникли безвісти. Їхнє командування заспокоює, що 2 вересня нібито буде запущено ще один міст.

5-й військовослужбовець рф у розмові з дружиною повідомив про свого товариша, який загинув, рухаючись у колоні з 12 КАМАЗів із боєприпасами, яка була вражена українськими РСЗВ. «Все згоріло», – каже окупант. Їхнє командування сподівалося на допомогу 3-го танкового корпусу, який прибув з міста мулине нижегородської області в тимчасово окупований Ізюм Харківської області для перекидання до Херсонщини. Однак практично весь ешелон піхоти був знищений після прибуття в Україну.

6-й військовослужбовець рф повідомив невстановленій особі, що українські військові забрали 2 села біля <населений пункт у Бериславському районі>: «Хочуть взяти нас у кільце. Доводиться відступати, ранком завантажили речі для відходу».

7-й військовослужбовець рф зі складу військ протиповітряної оборони Повітряно-космічних сил рф, який проходить службу в Сімферополі, повідомив про панічні настрої в рядах товаришів по службі, оскільки з території Криму зараз неможливо виїхати: квитки на автомобільний і залізничний транспорт відсутні, авіасполучення немає. У військових паніка, оскільки всі намагаються вивезти із півострова свої родини.

Джерело: «НикВести».

Нагадаємо, після контрнаступу ЗСУ у путіна здали нерви.

Будьте першим, хто прокоментував "росіяни оточені та мають великі втрати: контрнаступ ЗСУ на Херсонщині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*