росіяни ширять фейки про ситуацію на ЗАЕС, перешкоджаючи роботі МАГАТЕ | Times ZT

росіяни ширять фейки про ситуацію на ЗАЕС, перешкоджаючи роботі МАГАТЕ

російські окупанти докладають максимум зусиль, щоб не дати місії Міжнародного агентства з атомної енергії можливості ознайомитися з реальним станом справ на Запорізькій АЕС. Вони поширюють маніпулятивну та брехливу інформацію про цей візит. 

окупанти брешуть, спотворюють факти і докази, що свідчать про їхні обстріли станції, а також наслідки пошкоджень інфраструктури ЗАЕС. Прогнозовано звинувачують ЗСУ.

Військові вантажівки, які в порушення усіх вимог пожежної безпеки перебувають у машинних залах енергоблоків, рашисти представили експертам МАГАТЕ як техніку військ хімічного захисту. Всі створені ними порушення ядерної та радіаційної безпеки вони намагаються заховати у брехні та маніпуляціях.

рашисти не пустили місію в кризовий центр ЗАЕС, де зараз перебувають російські військові, яких не повинні були бачити представники МАГАТЕ. Тобто частину озброєних російських окупантів на атомній станції просто «заховали».

Місії «презентували» заздалегідь сплановане та зрежисоване шоу, як нібито «мешканці Енергодару скаржаться на обстріли ЗСУ». А точніше – розповідають про обстріли, які загарбники наполегливо приписують українським захисникам.

загарбники навмисно заглушили мобільний зв‘язок та інтернет в Енергодарі, щоб не дати можливості передавати фото та відео із ЗАЕС та її міста-супутника.

У цих умовах МАГАТЕ буде важко дати об‘єктивну оцінку ситуації на ЗАЕС. 

Нагадаємо, у разі підриву ЗАЕС евакуації потребуватимуть 400 тисяч українців.

Будьте першим, хто прокоментував "росіяни ширять фейки про ситуацію на ЗАЕС, перешкоджаючи роботі МАГАТЕ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*