Попри те, що загроза нового вторгнення з боку білорусі є досить примарною, виключати повністю її не можна, розповів начальник ГКР Кирило Буданов в інтерв’ю The New York Times
“Було б неправильно скидати з рахунків таку можливість, але також неправильно казати, що у нас є якісь дані, які підтверджують існування цієї загрози”.
За словами Буданова немає розвідданих, які б вказували на підготовку наступу. Росіяни не вишикувалися у штурмові з’єднання, а з навчальних таборів для чмобіків, новоспечених бійців відправляють на схід України та Донбас. Крім того на полігонах суттєва нестача справної бронетехники для проведення атак.
Натомість російські військові возять солдатів в потягах в напрямку кордону білорусі та України, щоб здійняти тривогу в Україні. Таку тактику під час Другої світової використовува Радянський Союз, імітуючи поїздками наступ чи відступ.
Так в Білорусі поїзд з солдатами пів дня простояв на кордоні, а потім повернувся назад, розповів Буданов, назвавши таку тактику імітації “каруселлю”.
Так само, за словами глави ГУР, прикордонні артилерійські обстріли Росією Сумської та Харківської областей північно-східної України, унаслідок яких загинули і дістали поранення десятки людей, не є передвісником безпосередньої загрози повторного вторгнення.
лукашенко знову планує зустрітися з кремлівським диктатором
Житомирщина готується до ймовірного наступу загарбників з білорусі
Будьте першим, хто прокоментував "Росіяни влаштовують на кордоні Білорусі «каруселі», щоб тримати в напрузі ЗСУ"