росіяни влаштували провокації у Брянській області рф

Сьогодні, 2 березня, російські ЗМІ масово почали заявляти про українських ДРГ, які нібито прорвалися через кордон розстріляли чи то автобус, чи то автомобіль, взяли у заручники чи то все село, чи то 100 осіб, чи то 150. По усім рашистським паблікам терміново розганяється історія накшталт “розіп`ятого хлопчика”.

З`являються повідомлення від “очевидців”, які бачили чи то 7, чи то 70 чоловік, які розмовляли українською, і бігли по селу чи то з гранатометами, чи то з гранатами. Усе це рясно приправлено історією про чи то вбитого, чи то пораненого хлопчика, який з останніх сил ще й спас двох дівчат.

Одним словом, росіян рясно “кормлять” вигаданими історіями, намагаючись максимально залякати. А в цей час у кремлі готуються провести термінове засідання Радбезу рф. Попередньо, є підозри, що провокацію створили аби оголосити масову мобілізацію на росії. Її планували давно, але настрій серед “насєлєнія” не відповідав інтересам російського фюрера. Однак, з огляду на тотальні поразки рашистських вояк, з переляку вирішили організувати.

Нагадаємо, що про можливу провокацію в ОК “Північ” повідомляли ще тиждень тому.

Будьте першим, хто прокоментував "росіяни влаштували провокації у Брянській області рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*