російські терористи завдали масованих ударів по енергетичним об`єктам України

російські терористи завдали масованих ударів по енергетичним об`єктам України

В ніч на 22 березня російські окупанти здійснили масовану комбіновану атаку на українську енергетичну систему. Не обійшлося і без традиційних для рашистів ударів по житловим будинкам та мирним мешканцям. Загалом терористи спрямуували на сплячі українські міста 151 засіб повітряного нападу.

В результаті чергового терористичного акту російських військ є влучання та пошкодження обʼєктів генерації, системи передачі та розподілу електроенергії в різних областях. Через обстріл знеструмлено одну з ліній електропередачі, що живить ЗАЕС.

У частині регіонів є перебої зі світлом. Енергетики вже працюють над відновленням
електропостачання. Робимо усе можливе, аби якнайшвидше повернути людям світло”
,

– повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

Внаслідок серії ударів зазнала пошкоджень Дніпровська ГЕС: рашисти поцілили по ГЕС-1 та ГЕС-2. Оскільки було влучання в одну з опор та розбиті підкранові балки, спеціалісти протягом дня остаточно встановлять чи зможе ГЕС-2 працювати надалі.

Окрім того, під час атаки на Дніпровську ГЕС російські терористи цілеспрямовано направили свій дрон на тролейбус з робітниками, який віз людей з роботи. В результаті удару транспортний засіб спалахнув, люди – загинули.

Найбільше ударів рашисти завдали по Запоріжжю та Харкову (по 15). В результаті на Запоріжжі, окрім пошкодження об’єктів інфраструктури, 7 житлових приватних будинків зруйновано повністю, 35 — пошкоджено. У Харкові після цього зникло світло та спостерігаються проблеми з інтернетом, водою та теплом.

У Кривому Розі через влучання в об’єкти критичної інфраструктури наразі запроваджують графіки аварійних відключень.

На Полтавщині внаслідок обстрілу було пошкоджено 3 приватних будинки, на щастя без жертв. Також застосовані превентивні відключення підстанцій та введений аварійний графік відключень світла.

Дніпропетровщину ворог також атакував масовано. Пошкоджені енергетичні об’єкти в Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському та Камʼянському районах. Від вибухової хвилі побиті вікна в будинках. Є перебої зі світлом та водопостачанням. Будуть введені графіки відключень.

Також російські терористи завдали ударів по по об’єктах критичної інфраструктури на Вінниччині, Львівщині, Хмельниччині, Івано-Франківщині та Прикарпатті.

На Хмельниччині також пошкоджені житлові будинки, є жертви і постраждалі серед цивільних.

За словами міністра енергетики Германа Галущенко, це була наймасштабніша атака на енергетику України за останній час.

Невже хтось і досі ще сумнівається, що росія – країна-терорист і все на що вони здатні – нищити усе навколо. Сьогодні рашисти остаточно довели свою суть.

Нагадаємо також, що минулої ночі російські терористи завдали масованого ракетного удару по українській столиці.

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи завдали масованих ударів по енергетичним об`єктам України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*