російські терористи збили над Чорним морем американський безпілотник (ВІДЕО)

Ввечері 14 березня російські винищувачі Су-27 збили у міжнародному повітряному просторі над Чорним морем американський БПЛА MQ-9 Reaper.

За інформацією видання New York Times, збитий американський безпілотник був задіяний для виконання планової місії, озброєнь на ньому не було, при тому що конструкція це передбачає. Російські літаки перехопили MQ-9 і кружляли над ним, зливаючи паливо, намагаючись таким чином пошкодити обладнання БПЛА.

Однак, у США швидко відреагували на інцидент і заявили, що прийняли заходи аби запобігти потраплянню збитого дрона в руки російських військових.

Водночас російський посол у США озвучив, що Москва не хоче конфронтації зі США, а така ситуація сталася тому, що на “американським літакам немає чого робити поблизу російського кордону”.

На думку фахівців Інституту вивчення війни, інцидент навряд приведе до військового конфлікту між США та росією, адже обидві країни намагаються всіляко уникати прямого зіткнення. Окрім того, “кремль неодноразово демонстрував небажання вступати у війну з НАТО”.

Тож схоже все обмежиться лише викликом російського посла до держдепартаменту США.

Нагадаємо також, що НАТО розмістило на території Румунії літаки-розвідники.

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи збили над Чорним морем американський безпілотник (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*