російські терористи змінили тактику обстрілів України

Завдяки санкціям загарбникам стає все важче поповнювати свої запаси ракет. Наразі, за інформацією розвідки, їх ракетний фонд знеаходиться на історичному мінімумі. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

Дефіцит сьогодні у росіян пов’язаний з балістичними ракетами “Іскандер”, наближаються до закінчення запаси “Калібрів”, зменшується кількість крилатих ракет повітряного базування Х-101, Х-555. Максимум, на що здатна Росія, – це 2-3 таких потужних удари, як ми спостерігали останній час“,

– зазначив Скібіцький, уточнивши, що йдеться саме про високоточне озброєння.

Відтак, за словами розвідника, в бомбардуваннях використовують усе, що є в наявності, комбінуючи в різних конфігураціях іранські “Шахеди” та ракети старих зразків, високоточні балістичні ракети та перероблені С-300. Окрім того, за даними ГУР, у рашистів виник дефіцит РСЗО.

“Якщо говорити про суходол, то це насамперед МЛЗО «Торнадо», «Ураган» і навіть артилерійські снаряди калібру 122 мм, калібру 152 мм. Головне управління розвідки Міністерства оборони України постійно фіксує російські заходи щодо поповнення цих боєприпасів з інших країн.

Велику кількість вони завезли з білорусі і дуже активно працюють з іншими країнами, щоб знайти резерви»,

— заявив представник ГУР Вадим Скібіцький.

При цьому Скібіцький заявив, що на росії не припиняють виробляти ракети. Українські військові зараз знаходять уламки ракет, виготовлені в четвертому кварталі 2022 року. 

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи змінили тактику обстрілів України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*