російські терористи знову атакують Україну

Як і передбачалося, сьогодні рашисти знову обстрілюють мирні українські міста, сподіваючись лишити українців на свята без світла. Тривога по всій країні триває вже чотири години.

По всій країні є влучання. Як по житловим будинкам, так і по об`єктам критичної інфраструктури. Багато ракет збито силами ППО.

Внаслідок ворожих атак, 90% Львова залишилися без електропостачання. На Одещині ракета влушила у житловий будинок. Масштаби руйнувань та кількість постраждалих наразі уточнюється. У Харкові в результаті атаки постраждало промислове підприємство. У Києві спостерігаються перебої зі світлом, є влучання у приватну будівлю. Пострждало 3 осціб, серед яких 14-літня дитина.

У Житомирі зникло водопостачання. Наразі фахівці потроху його відновлюють. Відомо, що над нашої областю одну з ракет було збито. Є інформація про вибух на Коростенщині, однак губернатор Житомирщини щойно повідомив, що це знову відпрацювало ППО.

Наразі російські терористи здійснили повторний пуск ракет, а також запустили з Білорусі дрони-камікадзе, кількість яких поки не відома.

Будьте першим, хто прокоментував "російські терористи знову атакують Україну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*