Розгляд справи щодо рекетирів із Коростишева перенесли: на засіданні не було потерпілих

Розгляд справи щодо рекетирів із Коростишева перенесли: на засіданні не було потерпілих

Сьогодні, 6 червня, у Житомирському Корольовському районному суді відбулося чергове  засідання у справі організованого злочинного угрупування з Коростишева. Як стало відомо після затримання злочинців працівниками СБУ, 8 чоловіків організували в Коростишеві рекитерську банду та катівню, де залякували місцевих жителів, вимагаючи гроші. 

Раніше вже проводилося підготовче засідання, втім, як і сьогодні, його перенесли. Наступне засідання відбудеться 24 липня о 12:00. Цього разу причиною перенесення стало те, що у залі суду не було жодного потерпілого, що на думку адвокатів обвинувачених – неприпустимо для продовження розгляду справи. 

У цій справі також фігурував військовий, у якого рекетири намагалися вибити 190 тис. грн. Тому вже біля входу до суду перед початком засідання зібралася чимала кількість військових. Вони ж зібралися і під дверима кабінету, де проводилося засідання. 

За словами одного з адвокатів, така кількість військових дуже дивує, оскільки для того, щоб відпустити їх в такій кількості посеред дня, потрібен дозвіл зверху. 

З іншого боку, і не дивно, що військові прийшли, адже їх побратим став жертвою цієї банди. Серед присутніх вирувала напруга, а коли обвинувачених заводили в судову залу, вона лише зростала, проте жодних бійок чи подібного – не було. 

Тепер задача прокурора – знайти потерпілих. Серед присутніх у залі були адвокати потерпілих, зокрема, адвокатка неповнолітньої жертви. Проте розшукати їх та доставити в залу суду донині не вдалося. Тож залишається сподіватися, що за місяць це вдасться, і справу все ж почнуть розглядати не в підготовчому форматі. 

Нагадаємо, на Житомирщині затримали депутата, який у складі банди займався рекетом та викраденням людей.

Будьте першим, хто прокоментував "Розгляд справи щодо рекетирів із Коростишева перенесли: на засіданні не було потерпілих"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*