«Розумний» холодильник – господар на кухні Р

Самостійно купити яйця та молоко, попередити про прострочену їжу, запропонувати смачний рецепт на вечерю — все це може робити «розумний» холодильник!

Коли хронічно бракує часу чи бажання здійснювати продуктові закупки, слідкувати за терміном придатності купленого чи скролити інтернет в пошуках ідей для приготування обіду або вечері, саме час замислитися про придбання «розумного холодильника», який все це зробить замість вас. Придбавши такий агрегат ви назавжди забудете про нудне розморожування, він сам встановлює в камерах потрібні температурні режими, а ще є надзвичайно енергоекономним. Такий холодильник можна під’єднати до системи «розумного дому» так само, як і іншу побутову техніку та пристрої, які знімають безліч побутових проблем з господарів.

Особливості роботи smart холодильника

Wi-Fi та додаток в смартфоні від виробника — все, що потрібно для «спілкування» з «розумним» холодильником. Налаштувати smart холодильник на потрібні функції легко за допомогою значків на смартфоні. Просто виберіть потрібне завдання зі списку і відслідковуйте, як воно виконується. Наприклад, якщо раптом вам кілька днів потрібно провести за межами дому, натисніть на режим відпустки і ні про що не турбуйтеся. 

З холодильником можна також спілкуватися «віч на віч». Для цього в дверцятах передбачений дисплей. На ньому відображається вся необхідна інформація — температура, режим чи проблеми, якщо раптом виникнуть. Під час готування, щоб не нудьгувати над сковорідками, ЖК-дисплей може працювати в режимі планшета. Перегляд фільму чи відеорецепту, прослуховування музики доступне на дисплеї як і управління функціями холодильника.

Навички та функції «розумного» холодильника

Рівень сучасної smart-техніки потребує мінімального втручання в роботу. Ми вже звикли до керування пралками, освітленням, кондиціонерами та посудомийками через смартфон. Обрати і запустити необхідну програму можна будь де та будь коли. А чим здивує smart холодильник?

  • Він може замість вас замовити продукти. Якщо ви вирішите купити холодильник з функціями smart, ви назавжди забудете про папірці зі списком необхідного та походи по крамницям за продуктами. Вам навіть не доведеться слідкувати за традиційним набором продуктів, замість вас це зробить холодильник. 
  • Він проконтролює і сповістить про те, що закінчується і що треба докупити. Процес можна автоматизувати, тоді холодильник сам відправлятиме список необхідного в кур’єрську службу супермаркету, який ви заздалегідь вкажете. Вам тільки залишиться підтвердити оплату і зустріти кур’єра.
  • Холодильник вміє відслідковувати і сповіщати про закінчення терміну придатності продуктів. Внутрішні камери та датчики, вбудовані в агрегат, знімають та аналізують все, що він зберігає. Продукти оцінюються на наявність зовнішніх змін чи появи плісняви, а також за терміном придатності, вказаним на упаковках.
  • Підкаже рецептик з тих продуктів, які зберігаються в холодильнику. Якщо ж ви оберете на дисплеї самостійно рецепт, холодильник вас проінструктує, чи зможете ви її приготувати нагайно, чи все ж таки доведеться купити додаткові продукти.
  • Завжди працюватиме в оптимальному режимі. Якщо холодильник напівпорожній і в ньому немає продуктів з маленьким терміном придатності, він ввімкне режим збереження енергії та заощадить на рахунку за електроенергію.
  • Сам слідкує за своєю справністю. Вбудований електронний блок слідкує за коректною роботою агрегату. При будь якому збої у системі ви про це дізнається одразу. Інформація надійде на телефон та буде продемонстрована на дисплеї. Якщо пошкодження потребуватиме серйозного втручання, smart холодильник відімкне електропостачання та мінімізує пошкодження внутрішніх механізмів.

Перелік функцій «розумного» холодильника може бути різним, в залежності від класу. Відповідно, чим вищий клас, тим більше можливостей отримує користувач.

Будьте першим, хто прокоментував "«Розумний» холодильник – господар на кухні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*