Руслан Годований і «Пропозиція» проводять у Житомирі «опитування» з брехливою анкетою (ФОТО)

Чим ближче до виборів – тим більше брудних технологій застосовує команда діючого мера проти опонентів. Останніми днями у Житомирі помітили хлопців, які проводять щось на зразок опитування. Зокрема, 3 жовтня вдень біля «Дитячого світу» таких «соціологів» було аж двоє. Вони підходили до городян і просили відповісти на два запитання: а) «чи плануєте Ви взяти участь у виборах?» б) «за яку політичну силу маєте намір проголосувати?»

Нібито нічого особливого. Але увагу пильних житомирян привернула «анкета», якою «соціологи» оперували. На цьому папірці Сергій Сухомлин представляє партію «Пропозиція», як воно й є насправді. Немає запитань і стосовно Олени Розенблат та Людмили Зубко: політичні сили, від яких вони балотуються на посаду міського голови Житомирської ОТГ, вказані вірно. Але вже у випадку Наталі Леонченко – в «анкеті» брехня: замість «Опозиційної платформи – За життя», яка висунула кандидатку, там вказано «Опозиційний блок». Незважаючи на схожість назв, це інша партія.

Та справжній сюрприз «сховався» у рядку «Слуга народу». «Анкета» створює враження, що від цієї партії на посаду міського голови нібито балотується Володимир Федоренко. Хоча добре відомо: кандидатом у мери Житомира від «Слуги народу» є Віктор Євдокимов.

Дрібні шулери, які створили цей паперовий «шедевр соціології», вчинили дуже хитро. Зверніть увагу, там написано: «За яку із політичних партій в міську і обласну раду ви проголосуєте 25.10.2020?» Володимир Федоренко балотується від СН у Житомирську обласну раду. Але від усіх інших партій автори «анкети» вказали кандидатів саме на посаду міського голови, які очолюють міські виборчі списки своїх політичних сил. Відтак і у випадку зі «Слугою народу» вони, за логікою, мали вчинити так само.

Та річ у тому, що шулерів не цікавила логіка, точність чи бодай якась системність. Їхня брехливо-маніпулятивна «анкета» – типовий приклад нечистоплотних передвиборчих технологій. Залишається головне запитання: хто це зробив?

Один із вуличних «соціологів» пред’явив посвідчення, на якому вказано, що він «волонтер дослідницької групи». Видала це посвідчення, як видно на фото, громадська організація «Справедливість і розвиток». Простий запит в  youcontrol.com.ua швидко дав результат: уповноважене обличчя ГО «Справедливість і розвиток» – Руслан Годований.

Руслан Годований за своє політичне життя встиг «перефарбуватися» декілька разів: «Наша Україна», «Єдиний центр», «Фронт змін», «Народний фронт». Сьогодні він балотується в обласну раду від партії «Пропозиція» і є політичним однодумцем нинішнього мера Сергія Сухомлина.   

«Реальні проєкти замість популізму» – пафосно сповіщає слоган на борді Руслана Годованого. Що ж, перший «реальний проєкт» цього політичного стрибунця житомиряни можуть оцінити вже зараз.

P. S. Небайдужий городянин надіслав у редакцію фото конверта, яким, судячи з усього, вітали педагогів на День вчителя. На конверті – символіка політичної партії «Пропозиція».

Час запитати у Сухомлина, Годованого та інших «професіоналів»: яка саме «гречка» була у цих конвертах? І скільки таких конвертів отримали житомирські вчителі?    

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Руслан Годований і «Пропозиція» проводять у Житомирі «опитування» з брехливою анкетою (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*