Самогубство: у Новоград-Волинському районі знайшли 13-річного підлітка з вогнепальним пораненням голови

В неділю, 5 липня, на Звягельщині знайшли 13-річного хлопчика з вогнепальним пораненням голови. Слідчі вважають, що це самогубство, триває розслідування. Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

Вранці 5 липня у закинутому помешканні Новоград-Волинського району знайшли тіло 13-річного підлітка з вогнепальним пораненням голови. Поліція з’ясувала, що 4 липня, близько 19 години, у однієї родини з Новоград-Волинського району з будинку пішов середній син. Батьки разом з сусідами з ночі почали шукали хлопчика і лише вранці, після 8:30, підлітка знайшли у закинутому приміщенні на колиці с. Майстрів.

Як з’ясувалося, хлопчик, без дозволу батька взяв мисливську гвинтівку, а тому поки що усі обставини вказують на те, що він скоїв самогубство. Розпочато кримінальне провадження, призначено судово-медичну експертизу, поліція опитує родину, друзів та сусідів, розслідування триває. 

 


Будьте першим, хто прокоментував "Самогубство: у Новоград-Волинському районі знайшли 13-річного підлітка з вогнепальним пораненням голови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*