СБУ невпинно зменшує кількість колаборантів та агентів рф | Times ZT

СБУ невпинно зменшує кількість колаборантів та агентів рф

Депутати Верховної ради України цілком задоволені роботою СБУ і не бачать підстав для кадрових перестановок. 

Про це в етері радіо «НВ» повідомив Федір Веніславський, народний депутат, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. 

“У нас, у парламенті, серед народних депутатів якогось глобального незадоволення діяльністю Служби безпеки немає”, – зазначив нардеп.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Служба безпеки продовжує виконувати свої обов’язки, підтримує постійну комунікацію з парламентарями для успішного виконання завдань.

«Йде нормальний продуктивний діалог між комітетом і керівництвом СБУ, і говорити про ініціювання будь-яких кадрових змін у Службі безпеки зараз підстав немає», – переконаний Федір Веніславський.

У Верховної Ради немає претензій до діяльності Служби безпеки України. У період війни спецслужба виконує всі свої функціональні обов’язки і постійно комунікує з парламентарями для покращення роботи.

Також Веніславський розповів, що впродовж дії воєнного стану Комітет неодноразово запрошував керівників спецслужби за напрямами, а нещодавно заслуховував керівництво СБУ у закритому режимі.

Також він розповів, що СБУ регулярно затримує російських агентів і колаборантів, і щодня працює, щоб їх стало менше.

Водночас нардеп припускає, що українське суспільство пронизане глибоко законспірованими симпатиками та агентами рф, яких надалі потрібно викривати.

Нагадаємо, Служба безпеки викрила російську агентуру, до якої входили посадовці Кабміну і Торгово-промислової палати України. 

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ невпинно зменшує кількість колаборантів та агентів рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*