СБУ оголосила підозру кадирову за злочини в Україні | Times ZT

СБУ оголосила підозру кадирову за злочини в Україні

кадиров отримав підозру у вчиненні низки злочинів на території України. У СБУ задокументували, що в лютому-березні кадиров особисто керував розробкою та плануванням окремих військових операцій, зокрема, віддавав накази.

Також СБУ оголосила про підозру соратникам кадирова – мартинову, заступнику начальника управління федеральних служб військ нацгвардії рф по чеченській республіці, і межидову, командиру тактичної групи 249-го окремого моторизованого батальйону «юг» 46-ї окремої бригади оперативного призначення північно-кавказького округу військ нацгвардії рф.

На це відреагував і сам кадиров. У перекладі з мавпячої стає зрозуміло, що дон погрожує не лише Україні, а і всій Европі:

«Господа, дон, СБУ-шники, дон, определите место, дон, куда нам явится, дон. Мы с удовольствием, дон, приедем, дон, и разберемся, кто преступник, дон, кто убийца и террорист, дон. У чеченских подразделений в последнее время появилось “очень много возможностей”. С такими возможностями можно смело идти на Европу, чтобы их заставить изменить свои решения. Ждите сюрпризов».

Нагадаємо, кадиров просить ППО для захисту чечні.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ оголосила підозру кадирову за злочини в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*