Днями у Житомирі Служба безпеки викривала трьох ворожих агітаторів, які поширювали кремлівську пропаганду серед студентів та викладачів навчального закладу.
Фігурантами виявились двоє учителів фізичної культури та викладач іноземної мови одного з професійних ліцеїв Житомира.
Один із них – 35-річний житомирянин – категорично заперечував воєнні злочини і звірства російських військових під час тимчасової окупації Київщини. Натомість він переконував у так званій постановочності звільнення українськими захисниками окупованих територій. Також зловмисник стверджував, що обмежувальні політичні та економічні санкції, введені світовою спільнотою щодо рф у зв’язку зі збройною агресією проти України, є несправедливими і необґрунтованими.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/440556891_753253766927754_5008578917298657621_n.jpg)
В унісон «виступав» і його 57-річний колега-уродженець рф, запевняючи присутніх у «бутафорності та несправжності» звільнення українських міст від агресора. Більше того, він звинувачував саме наших захисників у порушенні правил ведення війни і вчиненні воєнних злочинів, серед іншого заперечуючи, що будівлю ліцею №25 у Житомирі зруйновано російською ракетою. Збройну агресію росії щодо України вчитель фізкультури іменував «успішним бліцкригом» і трактував як «вимушену та закономірну».
Аналогічну точку зору насаджував оточуючим і 47-річний викладач іноземної мови. Серед іншого, він також привселюдно перекладав відповідальність та вину за знищення цивільної інфраструктури нашої держави на українських військовослужбовців.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/440388684_753253776927753_6882694215490146781_n.jpg)
На підставі зібраних доказів слідчі СБУ усім трьом фігурантам було оголошено про підозру у виправдовуванні та запереченні збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ст.436-2 Кримінального кодексу України.
На рашистів очікує тривале ув`язнення.
Нагадаємо також, що СБУ викрила на Житомирщині в’язня-агента фсб, який після виходу з тюрми мав допомагати російським ДРГ на півночі України.
Будьте першим, хто прокоментував "СБУ викрила у Житомирі на антиукраїнській агітації трьох викладачів професійного ліцею"