СБУ викрила у Житомирі на антиукраїнській агітації трьох викладачів професійного ліцею

СБУ викрила у Житомирі на антиукраїнській агітації трьох викладачів професійного ліцею

Днями у Житомирі Служба безпеки викривала трьох ворожих агітаторів, які поширювали кремлівську пропаганду серед студентів та викладачів навчального закладу.

Фігурантами виявились двоє учителів фізичної культури та викладач іноземної мови одного з професійних ліцеїв Житомира.

Один із них – 35-річний житомирянин – категорично заперечував воєнні злочини і звірства російських військових під час тимчасової окупації Київщини. Натомість він переконував у так званій постановочності звільнення українськими захисниками окупованих територій. Також зловмисник стверджував, що обмежувальні політичні та економічні санкції, введені світовою спільнотою щодо рф у зв’язку зі збройною агресією проти України, є несправедливими і необґрунтованими.

В унісон «виступав» і його 57-річний колега-уродженець рф, запевняючи присутніх у «бутафорності та несправжності» звільнення українських міст від агресора. Більше того, він звинувачував саме наших захисників у порушенні правил ведення війни і вчиненні воєнних злочинів, серед іншого заперечуючи, що будівлю ліцею №25 у Житомирі зруйновано російською ракетою. Збройну агресію росії щодо України вчитель фізкультури іменував «успішним бліцкригом» і трактував як «вимушену та закономірну».

Аналогічну точку зору насаджував оточуючим і 47-річний викладач іноземної мови. Серед іншого, він також привселюдно перекладав відповідальність та вину за знищення цивільної інфраструктури нашої держави на українських військовослужбовців.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ усім трьом фігурантам було оголошено про підозру у виправдовуванні та запереченні збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ст.436-2 Кримінального кодексу України.

На рашистів очікує тривале ув`язнення.

Нагадаємо також, що СБУ викрила на Житомирщині в’язня-агента фсб, який після виходу з тюрми мав допомагати російським ДРГ на півночі України.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ викрила у Житомирі на антиукраїнській агітації трьох викладачів професійного ліцею"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*