СБУ закликає громадян фіксувати злочини рашистів та надсилати їх на спеціальний сервіс | Times ZT

СБУ закликає громадян фіксувати злочини рашистів та надсилати їх на спеціальний сервіс

Щодня російські фашисти бомблять приватні будинки, школи та інші цивільні об’єкти. Однак настане і день, коли за ці злочини вони постануть перед Гаазьким трибуналом.

Відтак завдання українців не лише захищати свою країну, але й фіксувати інформацію про злочини російської армії. Аби ніхто не уникнув відповідальності!

З цією метою Служба безпеки України запустила новий сервіс – офіційний бот – @russian_war_tribunal_bot, який збиратиме підтвердження воєнних злочинів армії РФ.

Уже сьогодні Міжнародний кримінальний суд в Гаазі розпочав розслідувати справу війни РФ проти України. Відтак незабаром рашисти постануть перед судом і відповідатимуть за той геноцид, що вони влаштували нашому народу.

І головне – воєнні злочини не мають терміну давності!

Нагадуємо також, що в Україні функціонує офіційний чат-бот для повідомлень про рух ворожої техніки та ДРГ @stop_russian_war_bot. З його допомогою ЗСУ змогли знешкодити вже чимало російських танків.

Давайте допоможемо нашій армії знайти ворога і бити точно в ціль! Разом до перемоги!

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ закликає громадян фіксувати злочини рашистів та надсилати їх на спеціальний сервіс"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*