СБУ затримала настоятеля храму УПЦ (МП) на Сумщині

Фахівці СБУ затримали на Сумщині настоятеля храму УПЦ (МП), який збирав розвіддані для російського ФСБ в Шосткинському районі.

Відомо, що від початку війни священник постійно об’їжджав прикордонну місцевість з метою ведення фото та відеозйомки українських критичних та військових об’єктів. Особливу увагу протоієрей приділяв місцям базування командних пунктів і складів з артилерійським озброєнням. Потім вказані дані він передавав співробітникам ФСБ, які на їх основі коригували ракетні та масовані артилерійські удари по регіону, а також використовували для здійснення диверсійних вилазок.

Окрім того, агент в рясі збирав та передавав рашистам персональні дані керівників місцевих органів влади та правоохоронців. На цьому його і взяли фахівці СБУ. Протоієрея арештували під час спроби передати агресору закриті відомості про посадовців місцевих військових адміністрацій.

Для комунікації з ворогом зрадник використовував анонімні месенджери, а зібрану інформацію передавав у вигляді текстових повідомлень та медіафайлів з прив’язкою до місцевості. В результаті обшуків з храму та помешкання священника правоохоронці вилучили мобільні телефони із доказами листування з ФСБ та проросійську літературу.

Наразі священник перебуває під вартою. Йому оголошено про підозру у державній зраді.

Нагадаємо: нещодавно в одному з монастирів УПЦ (МП) фахівці СБУ виявили російського блогера-пропагандиста.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ затримала настоятеля храму УПЦ (МП) на Сумщині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*