СБУ затримала російських кілерів, які мали вбити міністра оборони та керівника ГУР МО України

Служба безпеки запобігла серії замовних вбивств представників вищого військово-політичного керівництва і громадських діячів України.

У результаті багатоетапної спецоперації знешкоджено диверсійно-розвідувальну групу головного управління генштабу зс рф. Зловмисники займались підготовкою до фізичної ліквідації міністра оборони та керівника Головного управління розвідки нашої держави, а також відомого українського активіста.

За вбивство кожного з них російські «куратори» обіцяли винагороду у розмірі від 100 до 150 тис. дол. США. 

Встановлено, що ДРГ була сформована кадровими співробітниками воєнної розвідки рф для проведення підривної діяльності на території України. До її складу увійшов мешканець тимчасово окупованого Луганська, який у складі незаконних збройних формувань терористичної організації «лнр» брав активну участь у бойових діях проти сил АТО на сході.

За завданням координатора з москви, саме він, використовуючи свої зв’язки серед кримінальних кіл, підшукував кілера для вчинення замовних вбивств.

На його «пропозицію» відповів мешканець Києва. За 5 тис. дол. США він погодився ліквідувати українського військового, який, на думку окупантів, нібито причетний до фізичної розправи над російськими військовополоненими.

Це вбивство мало стати «тестовим випробуванням» перед виконанням основних завдань ворога.

А для замаху на керівників оборонних відомств «зв’язковий» вирішив особисто прибути на підконтрольну українській владі територію. Тут разом зі спільником вони мали підготувати план «ліквідації» і подати його на затвердження своїм керівникам в рф.

Зловмисник маскував маршрути переміщення, тому заїхав в Україну через територію білорусі. Служби безпеки із залученням бійців ЦСО «А» затримали обох зловмисників у Ковелі.

Нагадаємо, «Русские всегда прекрасно относились к украинцам»: окупант розповів житомирським правоохоронцям про свою «визвольну місію».

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ затримала російських кілерів, які мали вбити міністра оборони та керівника ГУР МО України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*