Сенсація: житомирські волейболістки з “Полісся” пройшли до вищої ліги (відео)

Чому сенсація? Бо місяць назад такий же потужний ривок здійснила й наша чоловіча команда “Житичі”. Молоді клуби, які щойно народилися (обидва засновані 2017 року) – переконливо довели: Житомирщина була і залишається регіоном із сильними волейбольними традиціями. 

4-6 травня у Житомирі пройшов плей-оф XXVII чемпіонату України серед жіночих волейбольних команд. За результатами короткого напруженого турніру “Полісся” перемогло. І відтепер гратиме у вищій волейбольній лізі. На відео ви можете побачити, як житомирське “Полісся” змагалося з білоцерківською “Юністю”.

Успіх жіночої та чоловічої команд з волейболу має не лише символічне, але й суто практичне значення. Обласні чиновники заметушилися. Голова облради Володимир Ширма та голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич обіцяють вже цього року відкрити обласний спортивний ліцей-інтернат, де волейбол буде одним з профільних видів спорту.

Ще одна деталь. Оскільки футбольний клуб “Полісся” поки що не вражає видатними досягненнями – є надія, що волейбольний клуб “Полісся” дасть житомирянам певну психологічну компенсацію. За умов грамотної PR-кампанії можна прищепити сотням городян звичку регулярно відвідувати волейбольні змагання. Адже це вища ліга! Зрештою, хто сказав, що жіночий волейбол менш видовищний, ніж чоловічий футбол?..

Тарас СТРІЛЬЧИК

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "Сенсація: житомирські волейболістки з “Полісся” пройшли до вищої ліги (відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*