Сенсація: житомирські волейболістки з "Полісся" пройшли до вищої ліги (відео) | Times ZT

Сенсація: житомирські волейболістки з “Полісся” пройшли до вищої ліги (відео)

Чому сенсація? Бо місяць назад такий же потужний ривок здійснила й наша чоловіча команда “Житичі”. Молоді клуби, які щойно народилися (обидва засновані 2017 року) – переконливо довели: Житомирщина була і залишається регіоном із сильними волейбольними традиціями. 

4-6 травня у Житомирі пройшов плей-оф XXVII чемпіонату України серед жіночих волейбольних команд. За результатами короткого напруженого турніру “Полісся” перемогло. І відтепер гратиме у вищій волейбольній лізі. На відео ви можете побачити, як житомирське “Полісся” змагалося з білоцерківською “Юністю”.

Успіх жіночої та чоловічої команд з волейболу має не лише символічне, але й суто практичне значення. Обласні чиновники заметушилися. Голова облради Володимир Ширма та голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич обіцяють вже цього року відкрити обласний спортивний ліцей-інтернат, де волейбол буде одним з профільних видів спорту.

Ще одна деталь. Оскільки футбольний клуб “Полісся” поки що не вражає видатними досягненнями – є надія, що волейбольний клуб “Полісся” дасть житомирянам певну психологічну компенсацію. За умов грамотної PR-кампанії можна прищепити сотням городян звичку регулярно відвідувати волейбольні змагання. Адже це вища ліга! Зрештою, хто сказав, що жіночий волейбол менш видовищний, ніж чоловічий футбол?..

Тарас СТРІЛЬЧИК

Артем НОВИЦЬКИЙ

  • 13
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Сенсація: житомирські волейболістки з “Полісся” пройшли до вищої ліги (відео)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*