Серед бердичівських красунь обрали найкращу (ВІДЕО)

На День міста у Бердичеві пройшов конкурс краси, де обирали найкрасивішу дівчину. 10 дівчат різного віку дефілювали на «Міс Бердичів 2021» не в купальниках, а у вишуканих сукнях. Адже мета конкурсу – показати притаманні українкам жіночність і смак.

«Я хочу, щоб кожна жінка відчула, що вона є прекрасна, що вона є особлива, щоб вона не забивалась в клубочок і не відчувала себе сірою мишкою нікому не потрібною. Сьогодні у нас дівчата представлені і матусі, і є ті, кому 26-27 років, щоб вони розуміли, що життя на цьому не закінчується, можна продовжувати нести красу», – розповідає Тетяна Білоус, засновниця студії вишивки «Я – українець», співорганізаторка конкурсу «Міс Бердичів 2021».

Конкурсантка Інна Сорока після закінчення факультету соціальної педагогіки спробувала себе в фітнес-індустрії. Каже: життя докорінно змінилось.

«Навчилась правильно харчуватися, укріпила своє здоров’я, стала успішнішою, щасливішою. Мене надихають жінки, які мене оточують. Я надзвичайно щаслива, що взяла участь у цьому конкурсі і показала себе. Чесно, такий конкурс – це як змагання з самим собою», – говорить учасниця «Міс Бердичів 2021» Інна Сорока.

Головним критерієм для участі у конкурсі краси було бажання дівчат, розповідають організатори. Тут не звертали увагу на вік, сімейний статус, материнство.

«Нам пощастило, всі гарненькі дівчатка прийшли. Ми жодну не відсіяли. Тому все достойно вже на кастингах було», – каже Віталіна Розбицька, засновниця і букер модельної агенції «Vitalina Models», співорганізаторка конкурсу «Міс Бердичів 2021».

«Чомусь думають, що це щось типу вийти, походити і піти. Насправді, це велика праця. Не кожна дівчина може вийти і дійсно продефілювати на сцені. Це є б’юті напрямок, моделінг. Це так само цінно, як хтось співає, танцює, це є свого роду талант», – додає Тетяна Білоус.

На підготовку до свята краси витратили близько 2-ох місяців. Найперше шукали спонсорів. Відгукнулось багато підприємців не тільки з Бердичева, а й Житомира і з всеукраїнських торгівельних мереж. Не менше приділили уваги учасницям: дівчата репетирували до 10-ої вечора.

«Підготовка дуже серйозна: проходка, акторська майстерність і емоція справжня. На цьому був акцент для наших конкурсанток. Вони сказали, що дружитимуть, товаришуватимуть. Я не відчувала конкуренції, бо є досвід з 2008 року і я це розумію і бачу одразу», – каже Віталіна Розбицька.

Молодші учасниці «Міс Бердичів 2021» все ж хвилювались. Вікторії 15 років, це її перший конкурс краси.

«Я ходжу в зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю Сенсація, закінчила музину школу з червоним дипломом з спеціальністю піаніно, фортепіано. Ми вже здружились, але конкуренція є завжди. Тим більше з такими гарними дівчатами, кожна з них унікальна, зі своєю родзинкою. Тому якусь конкуренцію все ж таки відчувала», – каже 15-річна Вікторія Сорочан, учасниця конкурсу «Міс Бердичів 2021».

Журі «Міс Бердичів» – здебільшого спонсори, депутати міськради, представники бізнесу і б’юті-сфери. До нагородження організатори готувались найретельніше, кожна з дівчат отримала корону і титул. Серед подарунків – смартфон, тур Європою, гроші, квіти, фотосесії. А головне – колосальний досвід.

Титул міс Бердичева отримала Юліана, котру у Бердичеві знають як засновницю танцювальної школи «URBAN PLAY». Вона працювала в театрах Китаю, захоплюється психологією та езотерикою.

«Очікували перемоги? – Ні, чесно не очікувала, бо я найстарша конкурсантка, думала, що перемогу віддадуть дівчині молодше. Я прийшла сюди заради своїх учнів мотивувати їх і довести своїм прикладом, що треба вірити в себе», – розповідає Юліана Василюк, переможниця конкурсу «Міс Бердичів 2021».

Міс Бердичева вручають подарунок – тур до Європи. Вона зможе без кастингу брати участь у конкурсах «Міс Житомир» і «Міс Київ», а також Юліана представлятиме Бердичів на офіційних заходах.

Будьте першим, хто прокоментував "Серед бердичівських красунь обрали найкращу (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*