Сережки з сапфіром, топазом та гранатом завжди у тренді Р

Жіночі прикраси можуть стати чудовим доповненням до іміджу. Можна обрати будь-яку нагоду, щоб купити собі прикраси, якщо ви хочете виглядати привабливо та ефектно. Сережки або ланцюжок також можуть мати велике символічне значення.

Надзвичайно широкий вибір як сережок з сапфірами, так і інших прикрас фірми «Онікс» можна знайти на веб-сайті: https://oniks.ua/categories/earrings/kamen-is-sapfir/. Серед іншого там представлені:

  • сережки з каменями;
  • сережки без каменів;
  • сережки-пусети;
  • сережки з перлами;
  • сережки з натуральними каменями.

Серед виробів останньої категорії у цьому сезоні особливо модні сережки з сапфіром.

На що перш за все треба звернути увагу? Вибираючи такий тип прикрас, як сережки треба визначити форму та тип свого обличчя, бо аксесуари можуть не пасувати до одних рис і гармоніювати з іншими. При цьому важливо брати до уваги не тільки форму обличчя, але і відтінок шкіри.

Тож погляньте у дзеркало і прийміть правильне рішення. За допомогою наведених нижче порад ви напевно оберете ідеальні прикраси.

Квадратне обличчя

Квадратне обличчя характеризується широкими лініями щелепи та чола. Риси обличчя загострені, проступають вилиці. Щоб трохи пом’якшити цей тип, зупиніть свій вибір на сережках-кільцях. Великі та тонкі кільця в стилі 90-х витончать ваше обличчя, а його риси набудуть більшої делікатності. З таким типом обличчя уникайте кутових та геометричних форм прикрас.

Кругле обличчя

У вас округлі щоки і низький лоб. Ви, мабуть, маєте симетричне обличчя круглої форми. Його висота і ширина приблизно збігаються. У цьому випадку можете вибрати довгі та вузькі сережки, які закінчуються за лінією підборіддя. Ця модель виструнчить ваше обличчя. Однак більш практичними будуть класичні сережки-шпильки, які дозволять зберегти природні пропорції.

Трикутне обличчя

У вас дуже характерне обличчя з вузьким підборіддям і широким лобом. Нижня частина обличчя порівняно вужча за верхню, а вилиці випинають. Обов’язково слід уникати довгих сережок, але навіть, обираючи коротші моделі, варто звернути увагу на цікаві візерунки, кольори та форми, які привертають увагу.

Овальне обличчя

Це надзвичайно пропорційний тип із висунутим підборіддям та високим чолом. Якщо ви його щаслива власниця, то можете вільно вибирати ювелірні вироби. Ваше обличчя має настільки правильні риси, що практично жодна модель не може негативно вплинути на ваш зовнішній вигляд. Керуйтесь лише своїм смаком, комфортом та сучасними тенденціями.

Будьте першим, хто прокоментував "Сережки з сапфіром, топазом та гранатом завжди у тренді"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*