Сергій Пидюра балотується в депутати Житомирської міської ради відстоювати інтереси житомирян ПР

«Житомиряни не повинні витрачати всі зароблені важкою працею гроші на комунальні послуги і щоб прогодувати себе. Мені близьке по духу все те, за що бореться „Батьківщина“. Наша передвиборча програма зосереджена на тому, щоб покращити життя простих людей, на боротьбі з комунальним ярмом, яке постійно збільшується. Батьківщину не вибирають, і не зраджують. Я обіцяю надалі виконувати всі свої повноваження в повній мірі. У міські раді відстоюватиму інтереси житомирян. Досвід вже є, а гарні справи продовжимо», — стверджує кандидат у депутати Житомирської міської ради Сергій Пидюра.

Сергій Пидюра приватний підприємець та депутат Житомирської міської ради. На сьогодні є дистриб’ютором продукції “Оболонь”, Житомирського маслозаводу та ПрАТ “Індустріальні та дистрибуційні системи”. Має кохану дружину, яка займається домашнім господарством, двох синів та дочку. Сергій Михайлович полюбляє рибалку, живе своєю сім’єю, роботою та депутатською діяльністю. На інше часу немає.

«Так склалося, що я якийсь час проживав в районі вул. Максютова, зараз це Вільський шлях, бачив той безлад і ті негаразди, які відбувалися в районі. Тоді подумав, що треба підключатися і підключати небайдужих людей, аби спробувати щось зробити краще, навести лад в районі та місті. В 2015 році балотувався від політичної партії „Батьківщина“ і на сьогодні в ній і залишився. Спочатку я був в комісії ЖКХ. Потім зрозумів, що в моєму окрузі більше питань, пов’язаних із землею, бо це приватні сектори. Люди багато до мене зверталися за допомогою з приватизацією, виготовленням технічної документації, виділенням земельних ділянок. Я прийшов у постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування, і 3,5 років в ній був», — розповідає Сергій Пидюра.

Зараз він знову балотується в Житомирську міську раду, бо хоче допомагати вирішувати проблеми міста. Сергій Пидюра зізнається, що у депутатській діяльності найбільше йому подобається спілкуватися з людьми, а ще вирішувати їх питання і допомагати.

Депутат від «Батьківщини» Сергій Михайлович каже, що в окрузі № 2 люди покинуті напризволяще, місцева влада не дбає про житомирян, тому при владі повинні бути господарники, які вміють розподіляти гроші громади, і направляти їх у потрібне русло:

«Мені трапився такий округ, це Вільський шлях, який дуже швидко навчив жити і бути депутатом. Люди цього району залишені напризволяще. В той час, коли в деяких районах ставили круті спортивні майданчики, велодоріжки, у нас 90% доріг без асфальту. Ми живемо в 21 столітті, але більше ніж в третини мого округу взагалі немає водопроводу, каналізації, люди до цих пір набирають воду з колодязів, туалети відсутні, гарячої води теж немає. Житомиру не вистачає гарного господарника, який зумів би правильного розподіляти кошти громади. Я думаю, що всі ми в майбутньому хочемо бачити Житомир, як європейське, процвітаюче, гарне місто. В якому буде не соромно жити ні мені, ні моїм дітям, ні житомирянам».

«Батьківщина» знає, які проблеми потрібно вирішити в першу чергу, аби житомирянам було комфортно жити у власному місті: 

«Зараз в нас є три кричущих питання, з якими ми довгий час боремося. Перше — по вулиці Миру немає тротуарів, діти йдуть в школу по проїжджій частині. Друге — маршрутне таксі їздить раз на годину і тільки 19-й маршрут. Третє питання — вода. За свою каденцію мені вдалося домогтися, щоб була виготовлена кошторисна документація на те, щоб з Богунії провести воду. Тому в минулому році вдалося встановити скважину, і в дітей початкових класів є технічна вода, щоб вони могли користуватися туалетом».

Виконання власних обіцянок — першочергове завдання Сергія Пидюри:

«Першим ділом, я хочу виконати свої обіцянки тим людям, які вірять в мене, йдуть зі мною і звертаються до мене. Це нормальні дитячі майданчики, які не було можливості поставити раніше, бо влада не давала поставити, слідкувати за прозорим та чесним використанням бюджетних коштів, відстоювати та забезпечувати інтереси мешканців округу в Житомирській міській раді. Депутат не повинен займатися тим, щоб наводити порядок в себе на окрузі, займатися сміттям, дорогами. Це в нас так склалося, що депутат цим займається, але цим повинна опікуватися влада міста, і для цього є комунальні служби та заступники міського голови. Депутати повинні вирішувати глобальні проблеми або представляти інтереси громади, яка в нього повірила, а не ходити і просити владу прибирати і виконувати свою роботу». 

«Обов’язково прийдіть 25 числа, і проголосуйте, бо займати пасивну позицію — означає не висловлювати своє бажання. І прошу підтримати мене. Батьківщину не вибирають і не зраджують. Я зі свого боку обіцяю надалі виконувати всі свої повноваження в повній мірі, і відстоювати в міські раді інтереси житомирян», — звертається Сергій Пидюра.

Будьте першим, хто прокоментував "Сергій Пидюра балотується в депутати Житомирської міської ради відстоювати інтереси житомирян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*