Шанс на друге життя оздоровчого табору: допомагає навіть Святий Миколай (ВІДЕО)

Still1212 00000 2 777x437 - Шанс на друге життя оздоровчого табору: допомагає навіть Святий Миколай (ВІДЕО)

Святий Миколай допомагає не  зникнути дитячо-юнацькому оздоровчому табору «Березовий гай». Його резиденцію цьогоріч там організували вперше. І, схоже, не прогадали. Бажаючих побачити Миколая хоч відбавляй. Діти приїхали як з сіл Бердичівського району, так і з самого Бердичева.

«Ми не потратили жодної копійки бюджетних коштів. Всі ці кошти, які вкладені в облаштунок будинку, солодощі, якими Миколай частуватиме дітей, все це завдяки нашим меценатам, нашим фермерам Бердичівського району, підприємцям з Бердичева», – розповідає Софія Томашевська, ідейник збереження оздоровчого табору.

За понад 25 років роботи оздоровчого табору у ньому відпочило чимало дітей. Дехто з них уперше тут узимку.

«Я відпочивала в цьому таборі, мені тут дуже сподобалось, ми грали тут в різні ігри, була дискотека, тут дуже гарно, свіже повітря», – каже Ліара, приїхала з Бистрик.

У резиденцію Святого Миколая черга. Потрапити у будиночок хочуть усі. А тим-паче розповісти старому віршика і отримати солодке вітання.

На такий же інтерес до табору у майбутньому сподіваються у районній раді. Голова каже: коштів на утримання закладу в районі не мають. Щомісяця потрібно близько 30-ти тисяч гривень лише на зарплату працівникам. А в оздоровчий період сума більша урази. Якщо табір не функціонуватиме протягом року, він не зможе на себе заробляти. Зараз «Березовому гаю» намагаються дати шанс на друге життя.

«Щоб цей заклад був постійно задіяний, щоб дійсно знайти інвестиції і зробити заклад конкурентоспроможним, щоб ми реконструювали тут деякі об’єкти, щоб заклад був задіяний протягом цілого року. Ми не очікуємо тут отримувати прибутки, ми очікуємо, щоб цей заклад приносив добро і радість жителям району», – розповідає голова районної ради Максим Самчик.

Продавати табір чи змінювати його цільове призначення, запевнив голова райради, поки не збираються.

Розташований «Березовий гай» у лісовому хвойному масиві на 6-ти з половиною гектарах землі. На свіжому повітрі діти не сумують. Кажуть: на природі і святкувати веселіше, ніж вдома.

«На природі, бо на природі пахне ялинками, дуже гарно і святково», – каже Аліна зі Скраглівки.

«Звичайно на природі, більш святково, можна прикрасити ялинку, буде більш святково навіть», – додаєДмитро зі Скраглівки.

«Можна прикрашати ялинку, не залипати в телефоні, а дивитись на природу, відпочивати», – приєднується до них Данило, теж зі Скраглівки.

До оздоровчого табору приїхали і бердичівляни, але не всі бачили Миколая.

«Ми його не побачили, було багато людей, були на квадро циклах, по фотографувалися там, пройшлись по території і зараз збираємось уже додому. Особисто я тут 3 рази відпочивала, діти ще тут не були – перший раз. Якби було більше можливостей, щоб і наші діти сюди попадали, звичайно треба зберегти», – розповідає  Ірина, бердичівлянка.

На Бердичівщині сподіваються втримати дитячо-юнацький табір на плаву та інтерес до нього з боку меценатів. І не лише улітку, адже будь-якої пори року він може бути цікавим для дітей.

Резиденцію Святого Миколая можна безкоштовно відвідати до 22-го грудня усім охочим. Святковий настрій і сюрпризи тут гарантують. У перший день ним став салют.

Будьте першим, хто прокоментував "Шанс на друге життя оздоровчого табору: допомагає навіть Святий Миколай (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*