Ще місяць: в Житомирі відтерміновується відкриття скейт парку - підрядник затримується, санкцій не буде | Times ZT

Ще місяць: в Житомирі відтерміновується відкриття скейт парку – підрядник затримується, санкцій не буде

Новий скейт парк у Житомирі на Новому Бульварі планували офіційно відкрити на початку травня 2021 року. Зокрема головна архітекторка Житомира Ольга Бронштейн обіцяла, що трюкові фігури там буде встановлено до кінця минулого місяця. Проте сьогодні вже 5 травня, а крім збитого дерев’яного піддону – саморобної фігури для трюків, яку там встановили житомиряни, та погоди, у скейт парку нічого не змінилося. 

“Сьогодні починається монтаж трюкових фігур. Тепер все залежить від виробників. Всі фігури готові й будуть встановлювати. Чому не в кінці травня поставили, а тільки сьогодні починають завозити фігури – це краще в них (ред. в підрядника) запитати. Санкцій ніяких не буде, тому що у них по договору до кінця травня”, – пояснила Ольга Бронштейн. 

Тому коли буде офіційне відкриття скейт парку поки невідомо: 

“По хорошому, якщо погодні умови не будуть заважати, то тиждень, і всі фігури будуть на місці”, – додала головна архітекторка.

Проте у самому скейт парку станом на 14:00 5 травня ніяких фігур ще не було, більше того, навіть техніки чи робочих не видно.

“Звісно ми все контролюємо. З самого ранку вже їм дзвонила. Фура виїхала з Києва з фігурами зранку, і сьогодні вони мають це все привезти. Відеонагляд поки ще не встановлено, тільки отримали кошторис. Проєктом там було передбачено (ред. встановлення відеонагляду) в другому місці, але ми трішки змінили”, – зазначила Ольга Бронштейн.  

Зауважимо, що ще у вересні 2020 року міський голова Сергій Сухомлин розповідав, що загальна вартість виготовлення проєктно-кошторисної документації й будівельних робіт на Новому бульварі, де планують облаштувати скейт-парк, складає 1 000 650 грн. Проте згідно тендерної документації зараз ця сума становить 1 564 182 грн.

Нагадуємо, що ще 1 квітня у Житомирській міськраді обіцяли “найближчими днями” встановити спеціальні фігури для трюків у скейт парку

Зауважимо, що виконавцем робіт по реконструкції скейт парку на Новому бульварі в Житомирі є столична компанія ТОВ “Будівельна компанія Люксбудквартал”, яка працює на ринку послуг всього 1.5 роки. 

Будьте першим, хто прокоментував "Ще місяць: в Житомирі відтерміновується відкриття скейт парку – підрядник затримується, санкцій не буде"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*