На Водохреща три громади Житомирщини перейшли до Православної церкви України

Фото: з сайту Житомирської ОДА

У День Водохреща на Житомирщині три релігійні громади, дві з яких разом із священниками, під час зборів виявили бажання змінити канонічну підлеглість та приєднатись до єдиної Православної церкви України.

Це громади у селі Кишині Олевського району, місті Андрушівці та селі Павлівці Пулинського району.

Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації 19 січня.

За словами голови Олевської РДА Дмитра Лазаренка, у свято Водохреща близько 200 жителів села Кишин, які ходять до Свято-Троїцької церкви, провели збори релігійної громади та вирішили перейти з церкви Московського патріархату до єдиної Православної церкви України. Рішення громади підтримав і настоятель храму отець Борис, який разом із жителями приєднується до ПЦУ. Наразі йде процес оформлення протоколу.

За словами голови Андрушівської РДА Катерини Курсон, після процесу освячення води частина релігійної громади Трьохсвятительської церкви разом із настоятелем також вирішили приєднатись до ПЦУ. Наразі під цим рішенням підписались уже 56 жителів. Вже з понеділка релігійна громада надішле заяву про перехід із церкви Московського патріархату до єдиної Православної церкви України.

Нагадаємо, що релігійна громада с. Ворсівка Малинського району першою перейшла із церкви Московського патріархату (Російської православної церкви в Україні) до Православної церкви України.

Будьте першим, хто прокоментував "На Водохреща три громади Житомирщини перейшли до Православної церкви України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*