Ще в трьох містах Житомирщини зафіксували порушення виборчого законодавства

Цього разу порушення зафіксували у Коростишеві, Новограді-Волинському та Бердичеві. Переважно громадяни повідомляли про розповсюдження агітаційних матеріалів та розміщення на вуличних білбордах плакатів без вихідних відомостей. Нині тривають відповідні перевірки.

Про це розповіли у відділі комунікації поліції у Житомирській області.

За інформацією правоохоронців, 28 січня поліцейські Бердичева зафіксували повідомлення про наявність на двох білбордах у місті матеріалів двох кандидатів у Президенти без вихідних відомостей. А 30 січня представник однієї з громадських організацій повідомив про розміщення на вуличних банерах Коростишева агітаційних плакатів двох кандидатів у Президенти України без вихідних відомостей. Цього ж дня інформація про подібні порушення надійшла і до Новоград-Волинського відділу поліції. Заявник повідомив про розміщення на 4 вуличних білбордах матеріалів передвиборної агітації без вихідних відомостей трьох кандидатів у Президенти України.

Відповідну інформацію зареєстрували та розпочали перевірки.

Нагадаємо, що подібні повідомлення уже перевіряються Житомирським та Коростенським відділом, Малинським і Овруцьким відділеннями поліції.

Будьте першим, хто прокоментував "Ще в трьох містах Житомирщини зафіксували порушення виборчого законодавства"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*