Що і для кого привіз у Бердичів Посол держави Ізраїль в Україні? (ВІДЕО)

Still1212 00000 3 777x437 - Що і для кого привіз у Бердичів Посол держави Ізраїль в Україні? (ВІДЕО)

Посол держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон вдруге відвідав Бердичів. У коментарі Times.zt він зазначив: приїхав подарувати частку добра малозабезпеченим мешканцям відомого у єврейській спільноті місту. Звичайно ж не з пустими руками: у вантажівці – 600 пакунків допомоги людям.

«Мета нашого візиту до Бердичева – дати допомогу людям, які цього потребують. Є велика проблема, бо багато людей не мають їжі, адже не можуть працювати. Ми, посольство Ізраїлю, не можемо лишатись осторонь і нічого не робити. Є от 600 пакетів з борошном, цукром, рисом, олією, чаєм. Це небагато. Але це те, що ми можемо зробити від душі, це дружба між Ізраїлем та Бердичевом, стара дружба», – говорить Джоель Ліон.

Усі продукти у пакетах не з Ізраїлю, а українські.

«Це дуже важливо допомагати людям. Бо ця ситуація в світі  – це не лише здоров’я, це економічні проблеми. Я думаю, що коли є друг, який прийшов і подарував трошки, це теж дуже добре для душі людини», – зауважив Посол держави Ізраїль в Україні.

Чому серед низки міст посольство Ізраїлю не оминуло Бердичів розказав нам Аківа Нємой, помічник головного рабина у Бердичеві.

«Посол розмовляв з нашим рабином, цікавився станом справ в місті. Дізнався, що є труднощі як і усюди, багато людей сидять без роботи, багато хто не має достатньо уваги – приміром люди похилого віку, до них не ходять діти. Це моральна проблема. Тому зараз важлива людям і матеріальна допомога, і моральна, показати, що хтось про них думає, пам’ятаю, турбується. На це відкликнувся Посол, він зібрав якісь пожертвування та привіз такі от скромні подарунки, але від усього серця», – говорить Аківа Нємой.

600 подарункових наборів від посольства Ізраїлю міська влада Бердичева розподілить між малозабезпеченими.

«У нас у п’ятницю свято в общині, ми роздамо інші набори членам общини, які окремо підготували завдяки Федерації єврейських общин України. Так що ось ці подарунки виключно для міста, вони не ідуть в єврейську общину», – зауважує помічник головного рабина Бердичева.

Найближчими днями, каже заступник міського голови Роман Левицький, продуктові набори розвезуть адресно.

«На сьогоднішній день склались дружні стосунки між державами Україна та Ізраїль, такі ж стосунки і між містами-побратимами. І сьогодні Бердичів вдруге відвідав Посол держави Ізраїль Джоель Ліон. Він відвідав місто з приємною місією – доставка гуманітарної допомоги, продуктових наборів, які призначені для учасників Другої світової війни, – дітей війни, учасників бойових дій», – каже Роман Левицький.

У відповідь на добрий жест посольства Ізраїлю у Бердичеві подарували усім членам делегації на згадку пам’ятні презенти про місто.


Будьте першим, хто прокоментував "Що і для кого привіз у Бердичів Посол держави Ізраїль в Україні? (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*