Що робити, якщо від імені «ПриватБанку» вам «дарують» 800 гривень (ФОТО)

У соціальних мережах активно обговорюють резонансну «благодійну акцію»: вам може прийти запрошення отримати 800 грн. від «ПриватБанку». «Скористайтеся новою послугою Приват24! В зв’язку з поширенням COVID-19 даємо кожному по 800 грн. Які непотрібно повертати, а є державною допомогою за указом президента! Дякуємо що ви з нами, ваш Приват24! Якщо ви хочете отримати кошти напишіть +»

І далі таке.

«Вкажіть ваші данні щоб підтвердити вашу особу і кошти буде нараховано:

– номер картки

– дійсна до

cvc код»

Уважний громадянин зацікавиться: що це за загадковий «указ президента», який не має ні номера, ні назви, ні дати виходу? Прискіпливий громадянин помітить, що текст складено кострубато, з граматичними та смисловими помилками. А обережного громадянина одразу «напружить» пропозиція вказати cvc код та інші особисті дані.

За роз’ясненнями я звернувся безпосередньо у «ПриватБанк». Мені відповів Олександр Жильцов, спеціаліст з PR та комунікацій у м. Київ.

«Справді, нещодавно користувачі Viber могли отримати шахрайську розсилку щодо можливості отримання від держави матеріальної допомоги на картку ПриватБанку у зв’язку з поширенням COVID-19. Хочу наголосити: ПриватБанк ніколи не організовував та не проводив ні у соціальних мережах, ні у інших сторонніх інтернет-ресурсах жодних виплат, розіграшів чи акцій. Уся актуальна інформація про роботу банку, діючі акції та програми, доступна на офіційному сайті банку: pb.ua.

Також клієнти банку можуть отримати вичерпну консультацію за єдиним номером гарячої лінії ПриватБанку: 3700. Вказавши дані у відповідь на розсилку у Viber, ви не тільки гарантовано не отримаєте жодних виплат, але й дасте шахраям можливість використовувати дані картки для подальшої крадіжки коштів.

Для більшої гарантії безпеки Ваших коштів радимо наступне: у жодному разі не повідомляйте невідомим особистих даних, не передавайте динамічні паролі, що надійшли SMS-повідомленням, а при купівлі-продажу товарів через інтернет, краще завести окремий віртуальний рахунок. Також варто бути надзвичайно уважними і користуватись лише перевіреними каналами при здійсненні благодійних пожертв, перерахунку коштів допомоги чи використовуючи послуги посередників при купівлі тих чи інших товарів.»  

Від свого імені додам. Якщо до вас звернулися «лохотронщики» – не полінуйтеся повідомити про це у поліцію! Пам’ятайте: українська держава націоналізувала «ПриватБанк», взявши під свій захист і його активи, і його вкладників.    

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Що робити, якщо від імені «ПриватБанку» вам «дарують» 800 гривень (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*