Що таке “кабінет водія” та як ним користуватися

Робота онлайн сервісу стартувала ще у грудні 2018 року.

Для того, щоб потрапити в електронний кабінет водія, потрібно пройти процедуру авторизації, надавши електронний підпис.

У власному кабінеті користувач має можливість переглянути всю інформацію відносного своїх транспортних засобів (технічні характеристики, право власності, історії авто), переглянути інформацію про своє водійське посвідчення (національне та міжнародне), записатися в електронну чергу в сервісні центри МВС, а також багато іншого.

Зверніть увагу, що в базу сервісу НЕ вносяться штрафи за парковку, виписані інспекторами місцевих служб. Решта ж штрафів, які виносяться співробітниками поліції, потрапляють в базу протягом доби з моменту скоєння правопорушення.

Що ж стосується замовлення індивідуальних номерів, то через електронний кабінет водія можна перевірити чи вільна бажана комбінація, скласти макет і оплатити послугу. Крім того, можна оплатити і доставку номера замовнику. Після отримання даних номерів, автовласникові потрібно звернутися до регіонального або головного сервісного центру й поміняти свідоцтво про реєстрацію, закріпивши індивідуальний номер.

Відзначимо також, що за допомогою електронного кабінету водія можна перевірити дані будь-якого транспортного засобу, для цього потрібно лише ввести його VIN-код.

Більше інформації про можливості кабінету водія дивіться за посиланям ТУТ.

Будьте першим, хто прокоментував "Що таке “кабінет водія” та як ним користуватися"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*