Що таке сертифікат з англійської мови та які переваги він надає Р

Що таке сертифікат з англійської мови та які переваги він надає

Для чого треба сертифікат на знання англійської мови і як можна його здобути

Більшість навчальних закладів видають сертифікати про володіння англійською мовою, які свідчать про вдале засвоєння освітньої програми. Schoolguide.in.ua – це платформа, яка допоможе вам знайти курси англійської, відповідні вашим потребам та цілям, і одержати відповідний мовний сертифікат. Хоча відносно сертифікатів з англійської мови точиться багато розмов, не всі розуміють їхню справжню цінність. Сертифікат офіційно підтверджує ступінь володіння іноземною мовою, що у деяких випадках є надзвичайно важливим.

Інвестиція у ваше майбутнє: кому потрібен сертифікат з англійської мови?

Багато людей вивчають англійську мову для саморозвитку та розширення кругозору. Їм цікаво дивитися фільми та читати книги мовою оригіналу. Для таких людей сертифікат з англійської мови – це просто спосіб підтвердити свої досягнення та похизуватися перед друзями. Однак для тих, хто планує переїхати за кордон на постійне місце проживання, роботу або навчання, сертифікат стає необхідністю.

Важливо обирати акредитовані школи англійської мови, які мають право видавати сертифікати. Саме акредитація підтверджує, що школа відповідає певним стандартам якості освіти. Міжнародні сертифікати з англійської мови можуть відкрити перед вами багато нових можливостей. Зокрема таких, як можливість вступу до іноземного університету чи успішне працевлаштування у закордонній компанії. Та й для тривалого перебування чи проживання в іншій країні на постійній основі, як правило, потрібно отримати дозвіл на проживання або громадянство. А для цього передусім потрібно продемонструвати, що ви володієте мовою країни на певному рівні.

Шлях до успіху: як отримати сертифікат з англійської мови?

Задля отримання сертифікату про ступінь оволодіння англійською мовою, потрібно пройти курс навчання в акредитованій мовній школі та підтвердити свої знання шляхом успішного складання іспиту наприкінці курсу. Сертифікат – це офіційне підтвердження того, що ви володієте англійською на певному рівні.

Щоб ваш сертифікат з англійської визнавали на міжнародному рівні, він повинен бути виданий відповідно до міжнародного стандарту CEFR чи в результаті успішного складання іспитів IELTS або TOEFL. Тоді його беззаперечно приймуть у будь-якій установі по всьому світу.

Іспити, що дозволяють отримати такий сертифікат, можуть проводитися в двох форматах: у вигляді комп’ютерного тестування або у традиційному паперовому форматі. Незалежно від варіанту, вони обов’язково включають:

  • тестування на аудіювання;
  • завдання на перевірку знань з граматики та лексики;
  • читання та опитування щодо розуміння письмового тексту;
  • говоріння.

Тестування на отримання міжнародного сертифікату розроблені так, аби оцінити знання та навички людей, які вивчали англійську як іноземну протягом певного часу. Носії мови не можуть брати у них участь. Багато студентів вважають ці іспити надзвичайно складними. Але, якщо людина справді потребує міжнародного сертифікату, варто докласти зусиль. При цьому важливо зазначити, що лише сертифікат Cambridge English Exams дійсний безстроково. Інші офіційні підтвердження оволодіння англійською мовою, такі як IELTS та TOEFL, мають короткий термін дії, який становить лише 2 роки.

Існує ймовірність, що результат міжнародного іспиту з англійської мови може бути нижчим, ніж оцінка, отримана на курсі. Не дивуйтесь, адже тести, які проводяться наприкінці навчання, зазвичай мають іншу програму і оцінюють лише певні навички, наприклад, знання граматики та лексики. Міжнародні ж іспити, зокрема, IELTS та TOEFL, проводять всебічну оцінку ваших знань та навичок англійської.

Будьте першим, хто прокоментував "Що таке сертифікат з англійської мови та які переваги він надає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*