«Щоб усі синьо-жовті серця мали кращі дні» Піднімаємо бойовий дух, створюємо позитивний настрій крутою підбіркою K-Pop

Вже більше місяця рашисти знищують наші міста, намагаються зламати наш українських дух, катують людей, але тим самим зміцнюють нашу віру у перемогу. У перемогу добра над злом. Ми не романтизуємо війну. Те, що роблять російські окупанти неможливо забути чи пробачити. Особливо події у Бучі, Маріуполі, Херсоні та інших містах України, що страждають від російських окупантів.

Проте навіть у такій ситуації дуже важливо не забувати про свій психічний стан. Варто відволікатися, заспокоюватися, плакати або сміятися, якщо хочеться, подивитися фільм чи відео з котиками і, найголовніше, не відчувати за це провину.

Люди по-різному справляються з горем, стресом. Комусь необхідно кричати про свої почуття на увесь світ, а хтось тихенько сидітиме у кімнаті. Обидва варіанти є нормою. Але сьогодні цей матеріал присвячується тим, хто рятується музикою.

Практично щодня українські зірки діляться чернетками майбутніх пісень або ж випускають нові треки. Не забувають про Україну і корейські виконавці, котрі також переймаються долею українців. На нещодавному безкоштовному благодійному кей-поп концерті WE ALL ARE ONE! STOP WAR!, котрий був організований задля допомоги жертвам війни, виступили B.I, LABOUM, Wonho, Rolling Quartz разом із українськими зірками Джамалою та іншими. Тому пропоную декілька корейських пісень, котрі точно варті вашої уваги.

Ak Benjamin – D.L.M.A.

“Я не можу бачити ще один похорон. Я, навіть, не знаю, чи існує диво. Тому що усі в критичному стані. Не можна ігнорувати шкоду для душі. Я чую, як плаче місто. Квіти в саду вмирають. Вона каже, що не може знайти укриття, а тепер я не можу знайти спокою всередині себе. Я не можу знайти любов у тиші. Чому усі навколо мовчать? ЗМІ та новини стороняться. Але цей метеор просто забрав їхню яскравість. Не можу знову посміхатись. Я молюся Богу, щоб усі діти знову посміхалися. Я благаю Господа, щоб зірки знову засяяли. Щоб усі синьо-жовті серця мали кращі дні. Будь-ласка, не залишай мене одного.”

https://www.youtube.com/watch?v=__edK8hxoOU

Jungkook (Prod. SUGA of BTS) – Stay Alive

“Коли усе пішло не так? Я зовсім нічого не памятаю. Ховаюсь у маленькій кімнаті. Шепочу… Темрява – мій єдиний друг. Простягую руку, сподіваючись на спасіння. Зі мною щось не так? Кімната розфарбована кровю. Будь-ласка, хто-небудь врятуйте мене.”

Stray KidsLonely St.

Іду по дорозі і падаю вниз. Вулиця порожня. Я знову відключаюсь, кожного разу, коли виходить. Вулиця ізольована. Все ще блукаю. Заплющую очі і бачу ніч. Все одно нічого не видно. Чого ж я чекав? Вигляд той самий, навіть відкривши очі. Самотня дорога без жодного вогника. Вже давно зламалися вуличні ліхтарі. Підошви порваних черевиків залишилися позаду. Скоро будуть стерті і мої сліди. Думаю, що від виснаження впаду. Думаю, що йти більше не зможу. Ти багато чого взяла від мене. Це буде мій останній шлях. Тепер уже пізно мене втішати. Я все ще на своєму шляху.

Stray KidsVictory Song

“Послухайте цю пісню перемоги. Непереможні. Я чую пісню перемоги, навіть із закритими вухами. Я ніколи не зупинюсь, все кину. Я борюся. Я виграю.”

EnhypenBlessedCursed

“Перемога пройшла, як спадок, таємниця, прихована за вогнями. Це я танцював на площі маріонеток. Не хочу залишатися, правду я зараз зрозумів. Подзвони мені, подзвони здалеку. Просто зупинись, не кажи мені, що робити. Прокляття схоже на медаль. Брехун за межами цього світла, ми зникаємо в реальність. Серед цієї брехні пориньте в сьогодення.”

BTSNot Today

“Усі невдахи в світі, можливо настане день, коли ми програємо, але це не сьогодні. Сьогодні ми боремось! Ні, не сьогодні. Колись квіти зав’януть, але ні, не сьогодні. Це не сьогодні. Для смерті це занадто хороший день. Так, ми НАДЗВИЧАЙНІ. Але ми все ще частина цього світу. ЕКСТРА + ОРДИНАРНИЙ – це не щось важливе. Нізащо не помремо сьогодні. Світло проб’ється навіть через темряву. Ти хочеш новий світ? Біжи, якщо не можеш летіти. Сьогодні ми виживемо. Йди, якщо не можеш бігти. Сьогодні ми виживемо. Повзи, якщо не можеш йти. Повзіть вище. Готуйся! Цілься! Вогонь!

Day6 – I need somebody

“Чому я ж один? Навколо так багато людей. Чому я один? Так самотньо, мені потрібен хто-небудь. Тихо підійди до мене, візьми за руку, без усілякої причини. Поки я мовчу, усі продовжують проходити повз. Чую сирену у своїй голові і починаю задумуватися, чи правильно я вчиняю? Доки я мовчу, усі продовжують проходити повз. Зараз я повинен зробити що-небудь.”

Stray KidsSilent cry

“Не думаю, що стримуватись – просто. Часто не виходить, коли ти один. Чому ти посміхаєшся, навіть, коли не хочеш? “Усе гаразд” не кажи, я тобі допоможу. Я буду чути твій безшумний крик. Ти губишся у кожному куточку свого серця, аби відпочити. У твоєму містечку злегка відчинені двері. Тільки я чую твій тихий плач. Той, який ти приховував/ла, тихий плач… Ти можеш показати свої сльози, які тихо проховував/ла, мені. Ти звик/ла говорити одна, але чи можу я вислухати тебе? Тільки не роби собі боляче. Покажи мені свій тихий плач…”

3RachaJust breathe

“Що сталося із твоїми заплаканими очима? Не має значення, скільки разів ми боремося, цього недостатньо. Дихай, ніхто не може бути тобою. Не будь кимось ще, будь собою. Будь собою по іншу сторону дзеркала. Той, кого ти там бачиш, не має бути твоїм ворогом. Я все ще в дорозі, без кисню, все ще блукаю. Наші долі можуть почекати, бо я знаю, що пішов творити чудеса. Ситуація, що склалася. Набагато складніша, ніж поганий день, який я собі уявляв. Я завжди дозволяю часу дихати так, як я хочу.”

Анастасія РОМАНЧУК

Будьте першим, хто прокоментував "«Щоб усі синьо-жовті серця мали кращі дні» Піднімаємо бойовий дух, створюємо позитивний настрій крутою підбіркою K-Pop"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*