Щодня й без вихідних: в Житомирі відкрили нову розважальну локацію для дітей (ФОТО-ВІДЕО)

У Житомирі з’явилася мобільна дитяча точка від UNICEF. Намет встановили на Новому Бульварі біля фонтану. Це місце для  дітей, де можна цікаво провести час, а також для дорослих, які потребують соціальної, юридичної, медичної допомоги. 

“У місті Житомирі розміщена така точка UNICEF – Open space. Ми надаємо допомогу як, батькам, так і дітям. Для малечі тут багато розваг – розмальовки, розвиваючі іграшки, майстер-класи. Дорослі можуть отримати безкоштовно консультацію психолога чи соціального працівника. З часом ми будемо доповнювати графік майстер-класів та розваг для малечі.” розповідає Максим Базалицький, регіональний менеджер UNICEF.

На Житомирщині таких мобільних дитячих точок працюватиме три. Дві з них – в Житомирі та Бердичеві, місце розташування третьої точки ще не визначене.

“Ми отримали від міжнародних партнерів загалом близько 300 мільйонів. Саме від Юнісеф 232 мільйони грошової допомоги. Звісно, це ж не лише про гроші – вони роблять такі креативні речі для житомирян, дітей чи переселенців. Сьогодні відкрили такий шар для діток, й навіть дорослі можуть отримати допомогу психолога чи соціального працівника. Це не останній проєкт в нашій області, адже саме Житомирська область – одна з лідерів по взаємодії з міжнародними донорськими організаціями.” говорить Віталій Бунечко, голова ОВА. 

Діти з батьками не можуть пройти повз намету і не скористатися нагодою погратися там.

“Випадково проходили повз з моєю півторарічною донькою. Зайшла з цікавості, мені розповіли, що це такий простір для дітей. Моя донька побачила м‘ячі й відразу почала гратися ними. Мені здається, що таке потрібне для дітей – це для них розрядка. Але головне – це правила безпеки. Якщо буде сирена, одразу заберу дитину й побіжимо в укриття.” ділиться враженнями Надія, житомирянка.

За словами організаторів, в наметі чекають на всіх бажаючих щодня без вихідних.

Ярослав ХОРКІНС

Як вдосконалювати себе, робити внесок у власне здоров’я, а разом з тим підтримувати захисників – особистим прикладом демонструє житомирянка, інструктор ADHO йоги Юлія Нищук, яка проводить благодійні відкриті заняття у Гідропарку.

11-річна житомирянка здобула міжнародну перемогу з фігурного катання (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Щодня й без вихідних: в Житомирі відкрили нову розважальну локацію для дітей (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*