Шкіряні чоловічі куртки як ікона стилю Р

У якийсь момент життя кожен чоловік замислювався про покупку шкіряної куртки. Так буде тривати ще довгий час, так як це одна з небагатьох, можливо навіть єдина, річ, якій вдалося сформувати особливий культ навколо себе. Коли мова заходить про шкіряні чоловічі куртки, то у багатьох вони асоціюються з внутрішнім протестом, свободою і зухвалістю. Саме тому магазин Bolf приділив особливу увагу даній речі.

 

Чоловіча шкіряна куртка це атрибут індивідуальності

Не варто пояснювати, що ці куртки називають шкіряними не просто так. У перший час їх виготовляли виключно з натуральних матеріалів, але з приходом нових технологій на ринку з’явилися досить вдалі аналоги за привабливими цінами – шкірозамінник, еко шкіра, поліуретан і багато іншого. Незважаючи на всі старання замінити шкіру синтетично виробленим матеріалом, натуральна продукція як і раніше знаходить відгук серед величезної кількості людей.

Щоб зберігати і без того популярну річ в тренді, дизайнери всіляко привносять в її фасон зміни, які черговий раз підігріють інтерес публіки до шкірянці. Завдяки цьому утворилася ціла лінійка різновидів курток, про яку ми поговоримо трохи пізніше.

З чого роблять чоловічі шкіряні куртки

В даний час існує багато замінників, які тільки імітують шкіру і справляються з цим дуже добре. Але сьогодні ми поговоримо про те, як виглядає оригінальна шкіряна куртка.

Найбільш часто використовуваними матеріалами є буйволової, свиняча і овеча шкіри.

Якщо вам пощастило придбати куртку з першого виду матеріалу, то будьте впевнені в тому, що свій первісний вигляд вона збереже кілька років, як мінімум. Їй властива особлива міцність і еластичність.

Свиняча шкіра набагато тонше буйволової, тому і прослужить вона вам набагато менше. Всього через кілька сезонів можлива деформація матеріалу у вигляді тріщин.

У двох перерахованих вище видів шкіри є золота середина, яка може похвалитися гарною якістю, кратно переважаючим «свиняче», і ціною набагато меншою, ніж у буйволової. Йдеться про овечої шкіри.

Популярні моделі чоловічих шкіряних курток

Найбільш популярними моделями кожанок вважаються: косуха, «гоночна» і авіатор – почнемо з першої:

Головною іконою вільного перебігу байкерів і рок-енд-рольників є якраз «шкірянка-косуха». Ступінь зухвалості і протесту у цій куртки іноді більше, ніж у того, хто її носить. Виділяється косуха великою кількістю навісних елементів: замки, кнопки, лямки і т.д.

 «Авіатор» прийшов до нас з повітряних баталій. Широкий хутряний комір, який закриває плечі, і деякі нашивні елементи у вигляді погонів – відмінні риси цієї куртки.

Гоночна шкірянка має приталений фасон, який полюбився любителями швидкості та драйву. Пара кишень на замках, класична застібка на блискавці і комір на кнопці – то, як можна дізнатися цю куртку.

Популярність всіх перерахованих вище моделей буде зберігатися ще довгий час, тому можна сміливо купувати собі шкірянку і не переживати, що вона втратить актуальність в наступному сезоні.Будьте першим, хто прокоментував "Шкіряні чоловічі куртки як ікона стилю"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*