Шкірянки з шипами, гуркіт моторів, брутальні бороди й тату: у Житомирі відбувся п’ятий ювілейний мотопробіг єдності (ФОТО)

Сьогодні, 23 липня, у Житомирі поблизу Замкової гори зібралося близько 50 мотоциклістів. Цьогоріч байкери святкують п’ятий ювілейний мотопробіг за єдність Української держави. Крім брутальних чоловіків у шкірі з шипами, берцах, та в косухах на зльоті також було чимало жінок та дітей. Різнотипні та яскраві байки так атмосферно гуркотіли під біти музики, що оминути таке дійство було просто неможливо. 

“Ми стартували з міста Ужгорода, а сьогодні в Житомир приїхали з Вінниці.  Наступний Київ. Приблизно плануємо проїхати п’ять тисяч кілометрів. Плануємо заїхати у близько 58 міст. Цьогоріч я вже втретє на з’їзді”, -ьрозповів байкер Микола з міста Кагарлик, що на Київщині. 

“Я цього року вперше на з’їзді. Атмосфера тут чудова. Я стартував з Бердичева, з байкерами поїду зараз до Коростишева і тоді назад додому. Історія з байками в мене тягнеться ще з 14 років. Тоді я їздив на батьковому мотоциклі. Найбільше запам’ятовуються історії, коли в дорозі закінчується бензин, заправки поруч немає, але є люди, які зупиняються і допомагають. Це класно. Більше ніж пів години точно не доведеться чекати на дорозі, точно хтось допоможе”, – поділився водій двоколісного Віктор. 

 “Ми тут взагалі проїздом. Кілька хвилин тому тільки дізнались про заїзд. Ми їдемо на Вінницю, а по дорозі зустріли хлопців й почули  про мотопробіг. За кермом я вже років 15. В такого роду заїзді в перше беремо участь”, – розповів Дмитро. 

“Це вже п’ятий ювілейний мотопробіг єдності. Він пролягає через всю Україну, мотоциклісти везуть прапор України та кримськотатарський. В кожному місті приєднуються нові учасники. Від однієї області до іншої ми веземо ці прапори й таким способом ми обєднуємо мотоциклістів та Україну. Мотопробіг завершиться в Запоріжжі на острові Хортиця, і прапор буде піднято та оновлено минулорічний”, – розповів байкер з міста Коростишева Олександр.

Будьте першим, хто прокоментував "Шкірянки з шипами, гуркіт моторів, брутальні бороди й тату: у Житомирі відбувся п’ятий ювілейний мотопробіг єдності (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*