«Школа місцевого самоврядування» у Житомирі оголошує набір слухачів

У Житомирі відновлює свою роботу «Школа місцевого самоврядування». Наразі оголошено набір слухачів на весняну сесію програми. Заявки від бажаючих прийматимуться до 15 березня.

До участі в програмі запрошуються слухачі/слухачки від 18 років, які вмотивовані пройти навчання та мають намір надалі активно долучатись до громадського життя міста. Аби стати учасником потрібно заповнити Анкету слухача/слухачки за посиланням. Кількість місць обмежена.

Заняття розпочнуться 15 березня 2023 року о 15.30 у приміщенні Житомирської міської ради. Вони проходитимуть щовівторка та щосереди з 16.00 до 17.30. Окрім того, пердбачені і додаткові заняття в онлайн/офлайн форматі. Завершення весняної сесії заплановане на 26 квітня 2023 року.

У випадку оголошення повітряної тривоги заняття будуть переноситись або відмінятися, про що буде повідомлено на сторінках програми “Школа місцевого самоврядування” у фейсбук https://www.facebook.com/SchoolLocalGovernmentZhytomyr та телеграм https://t.me/shkolazt2018.

Нагадаємо, освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування», спрямована на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради, діє в Житомирі вже 12 років поспіль. За ці роки до навчання у Школі було залучено понад 3000 осіб.

Будьте першим, хто прокоментував "«Школа місцевого самоврядування» у Житомирі оголошує набір слухачів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*