Шляхи залучення інвестицій в економіку області шукали учасники імпровізованого хакатону у Житомирі

Сьогодні, 26 лютого у Житомирі обговорювали питання залучення додаткових інвестицій в економіку області. Дискусії за участю керівника впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою» Маттіаса Моргнера, членів Ради інвесторів, представників бізнесу, облдержадміністрації, освітніх закладів, органів місцевого самоврядування проходили у форматі «World Cafe».

Чим зацікавити інвесторів, як збільшити інвестиції в області і у яких галузях, які конкретні кроки необхідно зробити – відповіді на ці та інші питання шукали учасники заходу під час імпровізованого хакатону.

«Сьогодні працюємо у зовсім іншому стилі. Житомирську область ми вибрали як одну з пілотних областей в Україні, щоб допомогти вирішити питання залучення інвестицій. Інвестиції в економіці області необхідно нарощувати, бо є велика потреба у таких ресурсах. Наша мета – покращити умови для розвитку області, але рішення таких питань необхідно знайти самим. Ніхто – ні з Києва, ні з міжнародних проектів – не дасть правильну рецептуру, як розвиватися і залучати інвесторів. Експертну допомогу ми надаємо, але це теоретична частина і вже реалізовані приклади, а конкретні шляхи ви маєте віднайти самостійно», – зазначив Маттіас Моргнер.

Учасників було поділено на групи. Кожна група працює над питаннями, які стосуються залучення інвестицій, та згодом презентуватиме свої напрацювання.

Наразі Житомирщина посідає 3 місце в Україні за сприятливими умовами ведення бізнесу і набирає серйозні темпи залучення інвестицій. Так, у минулому році залучили вдвічі більше інвестицій, ніж за увесь 2017 рік – 6,2 млн дол.

Будьте першим, хто прокоментував "Шляхи залучення інвестицій в економіку області шукали учасники імпровізованого хакатону у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*