Шмигаль: в Україні може погіршитись ситуація зі світлом

Сьогодні, 6 січня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про ймовірне поновлення аварійних відключень електрики. Причиною повернення таких заходів посадовець назвав стрімке погіршення погодних умов.

Відсьогодні очікується суттєве похолодання. Відповідно зросте споживання та дефіцит в енергосистемі збільшиться. Крім цього, ворог готовий завдати чергового ракетного удару по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Тому ми всі маємо бути готові до поновлення аварійних відключень“,

– зазначив Шмигаль.

За інформацією Укренерго, наразі електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання. Однак очікуване похолодання призведе до стрімкого збільшення споживання, яке наразі енергосистема не в змозі покрити у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, зокрема, і найпотужнішої – Запорізької АЕС.

Відтак енергетики закликають громадян, аби уникнути аварійних відключень, розумно споживати електроенергію та користуватися енергоємними приладами почергово.

Нагадаємо також, що раніше в Укренерго повідомляли, що графіки відключень світла діятимуть в Україні до кінця зими.

Будьте першим, хто прокоментував "Шмигаль: в Україні може погіршитись ситуація зі світлом"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*