Шольц заявив, що Німеччина звільнилася від енергетичної залежності від росії і продовжить підтримувати Україну

Під час виступу у Бундестазі канцлер Олаф Шольц заявив, що Німеччина нарешті звільнилася від залежності від російських енергоносіїв та добре підготувалася до зими.

“Ця Росія при Путіні більше не є надійним торговельним партнером. Путін сподівався шантажувати нас відключенням газу. Але й тут він помилився… Разом ми переживемо зиму…Він спекулює на нашій слабкості. Але він помиляється. Ми не слабкі. Німеччина  разом, Європа – разом”,

– наголосив Шольц.

За словами канцлера, Німеччина вже почала отримувати газ із Франції, готуються до запуску перші термінали зрідженого газу, укладено нові контракти на постачання, ухвалено рішення про  продовження експлуатації атомних станцій і тимчасове повернення до вугілля.

Ми звільнилися від залежності та добре підготувалися до майбутньої зими. Ми вживаємо необхідних заходів і не даємо себе залякати“,

– підкреслив Олаф Шольц.

Більше того, у своєму виступі канцлер запевнив, що Німеччина підтримуватиме Україну допоки це буде потрібно.

Водночас міністерка оборони ФРН вже заявила про новий “зимовий” пакет військової допомоги для України, який включає антидронні системи, гаубиці, броньовані машини та РСЗВ, а також генератори.

Нагадаємо, що нещодавно німці передали Україні ще 4 установки Gepard та 65 рефрижераторів для медичних постачань.

Будьте першим, хто прокоментував "Шольц заявив, що Німеччина звільнилася від енергетичної залежності від росії і продовжить підтримувати Україну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*