Інформація про небезпечну знахідку, яку виявили жителі багатоповерхового будинку, розташованому у мкрн Малікова шириться у мережі.
На фотографіях, які на сторінці пабліку “Мікрорайон Малікова, Житомир” оприлюднила житомирянка Тетяна Медяна чітко видно використаний шприц із рідиною темного кольору. Жителька багатоповерхівки зазначає, що помітила його прямо на сходинковому майданчику 3-го під’їзду одного з будинків на бульварі Польському.
Шановні сусіди, жахливі речі трапляються на сходах 3 під’їзду, бульвар Польський, 12! Звертаюсь в першу чергу до тих, чиї під’їзди мають домофонну систему обслуговування чи принаймі двері з кодованим замком, такий БЕЗЛАД у Вас трапляється?! І це серед білого дня, – йдеться в тексті публікації.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/07/106421794_2515909562039282_5970524145792859919_n.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2020/07/106174526_2515909628705942_8417506418849287537_n.jpg)
Нагадаємо, як під Житомиром військовий з ДШВ жорстоко побив жінку, нібито сплутавши її з чоловіком.
Будьте першим, хто прокоментував "Шприц із невідомою речовиною знайшли на сходинковому майданчику однієї з багатоповерхівок Житомира (ФОТО)"