шредер пропонує запустити «північний потік-2» та закликає Україну до перемовин з росією | Times ZT

шредер пропонує запустити «північний потік-2» та закликає Україну до перемовин з росією

Сьомий німецький канцлер герхард шредер, який славиться теплими стосунками з російським диктатором путіним, цинічно заявив, що для вирішення газового дефіциту у країні, слід запустити російський газопровід «північний потік-2».

Поки весь світ намагається посилити санкції проти росії, окремі політики продовжують підтримувати дружні відносини з представниками влади держави-агресорки. Приміром шредер продовжує лобіювати рішення запустити російський газопровід «північний потік-2». На його думку, це найпростіший спосіб забезпечити Німеччину газом. Водночас питання фінансування війни ексканцлера не турбує. 

«Будівництво “північного потоку-2” завершено. Коли справи підуть зовсім туго, цей трубопровід є, і з обома газопроводами “північний потік” проблем з поставками не буде», – вважає він.

Виправдовуючи свою заяву, шредер зауважив, що через дефіцит газу постраждає німецька промисловість, зокрема заводи з виготовлення паперу та скла. До того ж він наголосив, що під час його каденції німці залежали від російського газу лише на 35%.

Після того, як шредер начебто відпочивав у москві, у нього з’явилася інформація щодо планів кремля. Насамперед він запевнив, що є «гарні новини» для України, адже росія хоче піти на переговори.

Нагадаємо, Німеччина пропонує поставляти в Україну по 1 танку в місяць з наступного року.

Будьте першим, хто прокоментував "шредер пропонує запустити «північний потік-2» та закликає Україну до перемовин з росією"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*