Шукали наркотики, а виявили вибухівку: в оселі мешканця Іванівки знайшли пластид та гранату

Нещодавно житомирські правоохоронці отримали інформацію щодо незаконного зберігання мешканцем Березівської громади наркотичних засобів. 4 лютого за місцем проживання 36-річного підозрюваного у с. Іванівка було проведено санкціонований обшук.

В результаті правоохоронці вилучили з помешкання… речовину, попередньо пластид, та ручну димову гранату. Знахідки направили на експертне дослідження. Наразі правоохоронці з`ясовують походження та мету, з якою чоловік зберігав небезпечні засоби.

Цього ж дня, перевіряючи наявність на Овруччині, як прикордонному регіоні, підозрілих осіб правоохоронці обходили та спілкувалися з місцевими мешканцями. Коли вони завітали до оселі 47-річного жителя с. Сирниці, виявилося, що чоловік зберігає вдома близько трьох десятків різнокаліберних набоїв та порох. Усе це, за словами підозрюваного, «спадок» від родича.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ч. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Наразі правоохоронці з`ясовують всі обставини правочину.

Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Водночас особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, не підлягає кримінальній відповідальності.

Нагадаємо також, що у квартирі бердичівлянина правоохоронці виявили боєприпаси та вибухові речовини.

Будьте першим, хто прокоментував "Шукали наркотики, а виявили вибухівку: в оселі мешканця Іванівки знайшли пластид та гранату"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*