«Швидко, просто та безпечно»: компанія CCloan надає кредити з найбільш вигідними умовами для клієнта Р

Потрібна швидка позика безпечно і просто? Міжнародна фінансова компанія «CC ЛОУН» готова надати кредити онлайн на 30 діб, від 100 до 15 тис грн. Зробити це абсолютно просто, потрібно лише мати при собі дані власного паспорта, карти банку та мобільний телефон.

Про компанію 

«CC ЛОУН» – це фірма, яка допомагає будь-якому клієнту, дуже швидко і без зайвих рухів, отримати позику онлайн на власну банківську карту. В Україні «CC ЛОУН» розпочали працювати в 2015 році. Компанія працює на ринках в Іспанії та Грузії. Крім того, «CC ЛОУН» захищає персональні дані своїх клієнтів. Вся інформація шифрується, і відповідає вимогам міжнародних правил безпеки, тому треті особи не матимуть доступ до персональних даних. Значною перевагою «CC ЛОУН» є можливість продовжити термін повернення грошей, якщо клієнт не має змоги зробити це вчасно, а також зараховує гроші на карту будь-якого банку.

Зручний інтерфейс сайту допоможе обрати необхідну суму, ви самі можете визначити скільки діб вам потрібно на погашення кредиту та визначити відсоток. Крім того,  CCloan заздалегіть підготував відповіді на найбільш поширені питання, які турбують кожного клієнта. Наприклад, «Як отримати чи повернути кошти?», «Як користуватись особистим кабінетом?», «Чи можуть вам відмовити в наданні кредиту, і що робити у такому випадку?» та інші. Якщо все ж таки виникнуть якісь питання, ви можете зателефонувати на гарячу лінію компанії: 0 800 75 0027.

Для того, щоб стати клієнтом «CC ЛОУН» та отримати швидкий кредит необхідно зробити кілька простих кроків:

  • зареєструватися на сайті
  • заповнити анкету 
  • погодитися з умовами договору та правилами
  • дати згоду на обробку персональних даних

Бонуси

У компанії «CC ЛОУН» надається не лише швидка позика, а й бонуси за програмою «Приведи друга». Для цього потрібно надіслати їм партнерське посилання, за яким вони зможуть оформити кредит.  Ви отримаєте 300 грн за кожного друга, який оформить першу позику в CCloan, завдяки вашій рекомендації.

Крім того, CCloan  підготував шалені  знижки до 99% на Halloween, яку можна отримати до 1 листопада.

Будьте першим, хто прокоментував "«Швидко, просто та безпечно»: компанія CCloan надає кредити з найбільш вигідними умовами для клієнта"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*