Сьогодні на Житомирщині діятимуть обмеження енергопостачання

Сьогодні, 7 листопада, на Житомирщині очікуються чергові відключення енергопостачання. Це пов`язано з масованими ракетними ударами по об`єктам української енергосистеми, в результаті яких енергетична інфраструктіра зазнала значних руйнувань. Разом з нашою областю графіки планових відключень запроваджено ще у 6 регіонах.

Енергомережа країни ще досі не може відновити повноцінну роботу після терористичних атак росії. В частині регіонів нам доводиться запроваджувати відключення, щоб уникнути перевантаження високовольтної інфраструктури,”

– зазначають в Укренерго.

Передбачається, що сьогодні на Житомирщині відключатимуть електроенергію у часові проміжки з 07:00 до 11:00 та з 16:00 до 20:00 у низці селищ, підприємств та вулиць:

Окрім того, в Укренерго попереджають, що у випадку, якщо дефіцит буде більшим, ніж закладено в графіки, додатково запроваджуватимуться екстрені обмеження споживання.

У випадку запровадження аварійних відключень електроенергія може зникати раніше від плану, а обмеження споживання тривати довше. Такі заходи необхідні, щоб уникнути дефіциту та не допустити перенавантаження високовольтної інфраструктури,”

пояснюють в Укренерго.

Будьте першим, хто прокоментував "Сьогодні на Житомирщині діятимуть обмеження енергопостачання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*