HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Скандал під час засідання Житомирського виконкому: активіста нагородили і вручили повістку до суду

2020 08 05 777x437 - Скандал під час засідання Житомирського виконкому: активіста нагородили і вручили повістку до суду

Сьогодні, 5 серпня, під час засідання виконкому Житомирської міськради відбулась сутичка, незапланована регламентом засідання. Місцевому активісту спочатку вручили нагороду за розвиток парку Крошенський — медаль, квіти, а також матеріальну допомогу. А на додачу ще й повістку до суду.

На виступ під час засідання виконкому ЖМР записався місцевий депутат Володимир Тичина:

«Хочу сповістити про дві приємні новини. Керівництво парку Крошенський вручає нагороду місцевому активісту Віталію Валану за сумлінну працю та розвиток парку. Ми також надаємо йому матеріальну допомогу, тому що є борг по квартирній платі, а мама живе в селі. Згідно рішення суду, перераховуємо ці кошти».

Члени виконкому так і не зрозуміли, чому подяку вручили саме в Житомирській, а не в Оліївській сільській раді.

Володимир Тичина також повідомив про те, що згідно рішення суду, відновлена справа 10-літньої давності відносно рекету.

«Так як людина просиділа вже багато років, то їй залишиться тільки рік чи два. Ми офіційно через рішення суду виступили взяти на поруки й вручити повістку Віталію Петровичу. Я виконую рішення суду, бо суддя Булейко нам доручив вручити повістку, так як Віталія не можна застати вдома й не бере документи від ЖЕКу», — пояснив Тичина. 

Щойно нагороджений активіст не був радий такому «бонусу» — медаль полетіла в інший куток приміщення, а букето жбурнув прямо на землю. Депутат та місцевий активіст зчинили сварку, а останній ще й забрав стілець, на який збирався сісти депутат. Тож Володимир Тичина опинився на підлозі.

На цій «урочистій ноті» в засіданні виконкому оголосили перерву.


Будьте першим, хто прокоментував "Скандал під час засідання Житомирського виконкому: активіста нагородили і вручили повістку до суду"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*