Скандально відомого очільника КП “ЖТТУ” Євгенія Демчика звільнили з посади

12145095 770x437 - Скандально відомого очільника КП "ЖТТУ" Євгенія Демчика звільнили з посади

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин підписав розпорядження про звільнення Євгенія Демчика з посади начальника КП «Житомирське тролейбусно-трамвайне управління» учора, 22-го серпня. 

Цю саму інформацію підтвердив й сам екс-керівник підприємства Євеній Демчик на своїй сторінці у Facebook.

Так, всі питають, як мене звільнили. Розповідаю, тому що такого, я думаю, ні у кого ще не було, тому що я – особливий. Якщо ви думаєте, що мер розірвав зі мною контракт так просто, то це не так. Чи не надіслали документ поштою, не повідомили по телефону. Ви уявіть тільки: міський палац культури, гості з усієї України приїхали до нас на велике свято – 120-річчя трамвая. Нам своїми силами все ж вдалося щось організувати. Свято, все вітають один одного і тут з’являються такі собі вершники апокаліпсису. Оцініть цинізм і підлість людей, щиро люблячих Житомир. Чиновники міської ради, а саме начальниця відділу кадрів, радниця мера, директор юридичного департаменту і начальниця контрольно-аналітичного відділу приїжджають, щоб вручити мені розпорядження мера про розірвання контракту. У свій робочий час, зауважу, – йдеться у тексті публікації.

Наостанок Демчик подякував колективу за постійну підтримку та віру в нього. А також пообіцяв, що не залишиться осторонь всіх подій, які відбуватимуться на підприємстві, а й надалі боротиметься за транспортну реформу міста та “вибиватиме” для КП “ЖТТУ” статус провідного перевізника обласного центру.

Нагадаємо, у мережі з’явилося провокативне відео, як Євгеній Демчик хуліганить у міськраді.


Будьте першим, хто прокоментував "Скандально відомого очільника КП “ЖТТУ” Євгенія Демчика звільнили з посади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*