Скандально відому нардепку Мар`яну Безуглу хочуть виключити із комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Скандально відому нардепку Мар`яну Безуглу хочуть виключити із комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Останні декілька тижнів одіозна нардепка від партії “Слуга народу” Мар`яна Безугла у соцмережах висуває претензії, звинувачуює та усіляко паплюжить ім`я Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Вчора ж специфічна депутатка і взагалі зажадала відставки воєнного керівництва України.

Такі заяви Безуглої викликали справжній резонанс у суспільстві: і серед простих громадян, і серед військовослужбовців, і навіть серед посадовців. Чимало громадян і взагалі засумнівалися у психічній адекватності одіозної нардепки.

Не підтримали свою колегу і однопартійці. В результаті їх обурення у партії було піднято питання про виключення скандальної особи і з фракції, і з комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Більше того, представник президента у парламенті Федір Веніславський і взагалі заявив, що її перебування в комітеті «може становити реальну загрозу національній безпеці з огляду на таку модель поведінки». А не менш одіозний нардеп Микола Тищенко назвав Безуглу “агенткою кремля”.

Водночас ветеран Юрій Гудименко, голова Українського об’єднання Мрія, закликав Службу безпеки України перевірити Безуглу та розглянути заяви депутатки на предмет злочину, наголосивши, що українському законодавству терміново потрібна стаття «про злочинний довбоєбізм в особливо великих розмірах».

Наразі за подальшею долею скандальної нардепки спостерігає все суспільство, адже вона не вперше висуває неадекватні заяви, а деякі навіть реалізує у законодавчі зміни. Загострює ситуацію і те, що одіозна пані є соратницею і довіреною особою Давида Арахамії, який першим озвучив закиди у бік генерала Залужного, щоправда не так голосно. У кулуарах Ради вже подейкують, що вигнати Безуглу з фракції навряд вдасться попри бажання більшості її колег. І причина цьому – високі покровителі.

Будьте першим, хто прокоментував "Скандально відому нардепку Мар`яну Безуглу хочуть виключити із комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*