Скільки коштуватиме новорічна ялинка у Житомирі

cropped yalynky 20 e1576230865277 - Скільки коштуватиме новорічна ялинка у Житомирі

До Нового року залишились лічені дні, саме тому час подбати про новорічну красуню. У Житомирі з 16 грудня почнуть працювати пункти продажу ялинок. Отож журналісти Times. ZT вирішили заздалегідь дізнатись, як зміняться ціни порівняно з попереднім роком та чи будуть на ринку новорічні дерева в горщиках. 

Дізнавались у державному підприємстві «Житомирське лісове господарство».

«Щороку попит на ялинки в горщиках зростає. Минулого року ми реалізували більше 200 таких дерев. На новорічні свята у поточному 2019 році заготовили вже 400 ялин та сосен в горщиках та 2 тис 300 зрубаних дерев» — розповів головний лісничий підприємства.

320051 e1576230853393 - Скільки коштуватиме новорічна ялинка у Житомирі

Він також зазначив, що ціни на звичайні ялини складатимуть від 72 грн за пів метрову та до 180 грн за дво метрову новорічну красуню. Вартість хвойних у горщиках буде трохи вищою. Наприклад пів метрова ялина чи сосна вартуватиме 189 грн, у той час, як півтора метрова — 330 грн. 

У житомирських приватних розплідниках дерев повідомили, що вартість новорічної ялинки становитиме від 500 грн за 1 м зрубаного дерева. Ціна за новорічну красуню в горщику становитиме 300 грн, а от вишукані види голубої ялини, які теж навесні можуть бути висаджені в грунт, вартуватимуть від 900 грн/м. Проте приватні організації не виїжджатимуть на новорічний ринок ялин, тому придбати таке дерево можна лише в їхніх розплідниках.

564565465 - Скільки коштуватиме новорічна ялинка у Житомирі

Головний еколог житомирського комунального підприємства «Зеленбуд» розповіла, що цьогоріч вони теж не збираються виїжджати на новорічні ялинкові базари. Купити красуню можна буде лише безпосередньо на підприємстві за адресою пров. Кавалерійський, 13. Наразі заготовлено лише 20 дерев, у горщиках ялинок тут не буде.

У Житомирському обласному управлінні лісового та мисливського господарства розповіли, що у 2019 році вже встигли реалізувати 10 ялинок в горщиках. Минулого року в селах та містах Житомирської області управління реалізувало близько 50 тис ялинкових дерев у період Різдвяно-новорічних свят. Вартість ялини у містах та селах Житомирської області складатиме близько 70 грн за 1 м. Це у півтора раза більше, ніж минулого 2018 року. Як і в попередні роки, торгівля новорічними ялинками буде здійснюватися з обов’язковим маркуванням спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками та пластмасовими бирками-стяжками.

yalynka2 - Скільки коштуватиме новорічна ялинка у Житомирі

Будьте першим, хто прокоментував "Скільки коштуватиме новорічна ялинка у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*