«Слуги Народу» об’єднують під своїми шатрами містян, щоб разом створити «Твій новий Житомир» (ФОТО) ПР

Дозвілля, проведене з користю та задоволенням пропонують житомирянам у ці осінні теплі дні представники партії «Слуги Народу». Спеціально облаштовані шатри, які «подорожують» містом, час від часу змінюючи локацію, приваблюють і дорослих, і малечу.

Під егідою проєкту «Твій новий Житомир» кандидата на посаду голови Житомирської ОТГ Віктора Євдокимова волонтери збирають інформацію про те, що найбільше турбує мешканців міста, які нагальні проблеми має вирішити нова влада, яким має бути оновлене місто. І щоб житомиряни почувалися комфортно та затишно, волонтери, спілкуючись з батьками, не забувають і про малечу.

«Ми — волонтери, розважаємо тут діток, які приходять з батьками та проводимо опитування серед житомирян, які хочуть змінити місто на краще. Проєкт „Твій новий Житомир“ зараз стартує також у віртуальному форматі, де люди можуть ознайомитися зі своїми запитами онлайн та відслідковувати, як вирішуються проблеми житомирян. З дітками проводимо різні ігри, майстер-класи, танцюємо, малюємо, навчаємо, в нас завжди тут сміх. Ми тут щодня з 9 до 20 години, і ми раді будь-кому. До нас не лише діти приходять з батьками, а й пенсіонери, ми ми розмовляємо та підтримуємо їх».

«Я прийшла з двома дітками. Меншій донечці дуже подобається тут малювати, а старший син грає в Уно. Дуже зручно, м’які стільчики, холодочок, для діток та дорослих це те, що треба, всі задоволені», — розповідає молода матуся Оксана. 

«Нам тут подобається. Прийшла з подругою та з онукою. Вона дуже полюбила тут гратися, і не хоче йти з майданчика. Ми тут вперше, але дуже задоволена таким майданчиком».

Наразі у місті працюють два мобільних шатра від партії «Слуга Народу». Сьогодні вони перебувають на Польовій поблизу фонтану та у сквері на вулиці Лятошинського. А вже завтра-післязавтра змінять локації, аби якнайбільше житомирян мали змогу долучитися до роботи над проєктом «Твій новий Житомир».

Будьте першим, хто прокоментував "«Слуги Народу» об’єднують під своїми шатрами містян, щоб разом створити «Твій новий Житомир» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*